7. 3. 2019 u nás probíhal další vydařený otevřený seminář, na kterém se sešly zástupci několika velkých firem. Prostřednictvím lektorky Bohdany si vyměnily zkušenosti s různými nástroji firemní kultury a se zaváděním interní komunikace.
Podívejte se na fotografie ZDE.
Pokud jste tento seminář nestihli, můžete se zúčastnit jiných témat. Veškeré nabízené semináře najdete ZDE.