Loading Events

« všechny akce

 • Tato akce již proběhla.

Bezpečnostní problémy a kulturní rozdíly spojené s agenturním zaměstnáváním

26.4.2018 @ 09:00 - 16:00

| 2.650 bez DPH

OTEVŘENÝ SEMINÁŘ
PŘIHLÁSIT SE

Co je cílem kurzu?

Kurz si dává za cíl seznámit posluchače s novými bezpečnostními riziky, které se začínají objevovat v poslední době a souvisí s velkým nedostatkem pracovních sil. Kurz není zaměřen výhradně na problematiku pracovníků dovezených ze zahraničí, ale celkově rámuje aktuální problémy a to ze dvou úhlů pohledů – bezpečnosti podniku a psychologických aspektů a motivů.     

Komu je kurz určen?

Pro všechny manažery a vedoucí týmů, pro pracovníky HR oddělení, bezpečnostní manažery, manažery zodpovědné za nábor nebo za vnitřní kontrolu

Jaký je program kurzu?

BEZPEČNOSTNÍ RIZIKA

 • Současné metody řešení nedostatku lokálních pracovních sil a jejich bezpečnostní rizika
 • Rizika spolupráce s personální agenturou
 • Různé motivace: personálních agentur, podniku, zahraničních zaměstnanců, našich zaměstnanců
 • Nové bezpečností problémy a hrozby – krádeže, bitky, nové zájmové skupiny
 • Postupné snižování nároků na zaměstnance
 • Změna vnitřních pravidel pro zaměstnance

PSYCHOLOGICKÉ ASPEKTY

 • Specifika jednotlivých národností – jiný kraj, jiný mrav
 • Sociální snášenlivost
 • Sociální integrace nových pracovníků
 • Fenomén jazykové bariéry
 • „Volný čas“ – společenská odpovědnost firmy
 • Gender aspekt

 

lektor: Veronika Fáberová

Působí v oblasti komerční bezpečnosti 25 let. Za tu dobu absolvovala řadu speciálních bezpečnostních kurzů v UK, studovala marketing na London Business School, vzdělávání dospělých na Chartered Institute of personnel and Development v UK, kde také složila u LRQA zkoušku na funkci Lead Assessor. Ve velké mezinárodní bezpečnostní agentuře prošla řadou manažerských pozic, včetně funkce personální a marketingové ředitelky (téměř 4,000 zaměstnanců jen v ČR) až do funkce náměstkyně generálního ředitele. Česká manažerská asociace jí udělila titul Manažer roku 2005 v oblasti komerční bezpečnosti. Vedla bezpečnostní týmy na řadě velkých projektů, včetně mezinárodních: například návrh a výstavba bezpečnostního systému SAZKA Arény a Eden Arény, změna poskytovatele bezpečnostních služeb na Letišti Praha, kompletní bezpečnostní opatření na Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF v Praze a Ostravě 2015. Je členkou technické normalizační komise TNK148 Prevence kriminality a ochrana obyvatel při ÚNMZ a vede evropský sekretariát technické komise CEN/TC 325 Prevence kriminality při plánování městské výstavby a navrhování budov. Od května 2016 je tajemníkem v ČR nejstarší asociace bezpečnostních firem – Asociace Grémium Alarm.

lektor: Mgr. Tibor A. Brečka, MBA

Krizový intervent a kaplan týmu Posttraumatické intervenční péče Policie ČR Středočeského kraje. Psychoterapeut – člen České psychoterapeutické společnosti České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně. Lektor psychologických a etických předmětů. Působí jako externí odborný asistent na katedře zdravotnických oborů a ochrany obyvatelstva fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT, Newton College Praha, Bankovní institut Vysoká škola a je doktorand na 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy. Dříve působil i na Policejní akademii ČR v Praze a Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví. Zabývá se problematikou forenzní psychologie, psychologie katastrof, krizovou komunikací a komunikací rizika. Spolupracuje s Policií ČR, Hasičským záchranným sborem ČR, Zdravotnickou záchrannou službou, Armádou ČR a dalšími subjekty.

Podrobnosti

Zahájení:
26.4.2018 09:00
Ukončení:
26.4.2018 16:00
Cena:
2.650 bez DPH
Rubriky akcí:
, , ,

Pořadatel

Centrum andragogiky, s. r. o.
Telefon:
+420 773 695 306
Email:

Místo konání

Školicí centrum Cihelna
K Dolíkám 809/8b Hradec Králové, Královéhradecký kraj 503 11 Česká republika
+ Mapa Google

Pokud máte jakýkoli dotaz nebo konkrétní vzdělávací potřebu, jejíž téma jste zde nenašli, neváhejte nás kontaktovat.

Storno podmínky:

Registrací souhlasíte s následujícími storno poplatky: při odhlášení účastníka 1 – 5 dnů předem účtujeme storno poplatek  100% z ceny příslušné otevřené akce, v případě neodhlášení účtujeme taktéž celou cenu.