Loading Events

« všechny akce

  • Tato akce již proběhla.

Grafika pro negrafiky

25.10.2018 @ 09:00 - 17:00

Špatná grafika odradí!

To, jak se prezentujete navenek je vaší vizitkou pro celý svět. Na oslovení potenciálního zákazníka máte jen prvních pár sekund. Odradíte-li ho špatnou grafikou, nenávratně odchází, i když je váš produkt či služba sebelepší.

Smutnou pravdou je, že převážná většina podnikatelů a firem, kteří na českém trhu působí, nevyužívá svůj potenciál právě díky grafice. A nemusí to být nutně příklad barevného nesouladu, divokých kombinací bannerů na webu, tendence zaplnit každé místo spoustou informací.

Vy pak hledáte chyby, musíte vynakládat další extra peníze za propagaci, snižovat cenu produktů, vymýšlet akce, ladíte SEO, zákaznickou podporu atd. A přitom může být pověstný “zakopaný pes” trochu jinde.

 

PŘIHLÁSIT SE

Sleva 1.000Kč při zadání slevového kódu PROMO2018

 

Časté argumenty, proč grafiku neřešíte:

  • Grafika si nemůžu dovolit.
  • Grafika mám, ale práce s ním je složitá – nemá čas nebo neplní termíny.
  • Grafika mám, ale výsledek je kolikrát kompromis, koho bych ale hledal jiného, tohle už je třetí pokus. Ono to vždycky nějak dopadne.
  • Připravuji si grafiku sám, ale zabírá mi to dost času, který pak chybí jinde. Proto se do ní pouštím sem tam.
  • Ano, připravujeme si grafiku sami. Víme, že výsledek není ideální, ale na vzdělávání nemáme čas.
  • A možná nejhorší varianta: My přeci grafiku umíme skvěle, chceme to mít přesně takhle pestré.
  • I když tedy ještě jedna horší varianta existuje: Vždycky jsme byli “divní” a naši zákazníci nás za to mají rádi.

Poznáte se vy sami v některém z těchto příkladů? A není to škoda?

 

Zoufalství stranou. Řešení je velmi jednoduché.
Zveme vás na kurz “Grafiky pro negrafiky”, kde se naučíte vytvářet kvalitní grafiku sami, bez pomoci externího profíka. Skvělý design budete vytvářet za pár minut i bez předchozích znalostí grafických softwarů a pravidel grafického designu. A třeba grafiku příspěvků pro sociální sítě si připravíte rychle a kvalitně i na telefonu či tabletu. Kompletní know-how “jak na to” získáte během jednodenního školení.

 

Cílem kurzu
je naučit účastníky vytvářet kvalitní grafiku, i když s její tvorbou nemají žádnou dosavadní zkušenost ani dosud nepoužívali grafické programy.

Pro účast na kurzu stačí jen umět ovládat počítačovou myš. Nebude nutné nic instalovat nebo platit za licence.

V průběhu celodenního školení našlapaného informacemi se naučíte vytvářet vlastní profesionální grafické návrhy jak pro on-line, tedy web, e-shop, blog, sociální sítě, tak pro množství tiskových výstupů – letáky, dárkové poukazy, pozvánky.

Vše bude ukázáno v jednoduchém a intuitivním on-line nástroji Canva, kde bude postupně vysvětleno vytvoření účtu, orientace v uživatelském prostředí, základy práce s vyhledáváním, využívání šablon, vkládání textu do obrázků, nahrávání vlastních obrázků a log, dále práce s fonty, barvami a obrázky.

Kurz vedeme tak, abyste již v jeho průběhu mohli přenést získané poznatky do vlastní praxe. Budeme se také inspirovat příklady z reálného světa, na kterých pochopíte principy grafického designu, které si poté na jednoduchých příkladech sami vyzkoušíte.

V průběhu se navíc dozvíte řadu triků z oblasti grafického designu a podpůrných programů (kde sehnat zdarma ty nejlepší fotky pro váš design, jak zjistit kód specifické barvy v libovolném obrázku, jak identifikovat typ písma na internetu…). Výstupem dne bude tvorbu několika vlastních návrhů a následný export hotové grafiky.

 

HARMONOGRAM ŠKOLENÍ

9:00 – 9:50
Začínáme s Canvou 1. část
Představení on-line nástroje Canva, registrace, nastavení účtu

10:00 – 10:50
Začínáme s Canvou 2. část
Podrobná ukázka a vysvětlení pracovního prostředí on-line nástroje Canva

11:00 – 11:50
Profi grafika za pár minut
V tomto bloku společně vytvoříme váš první profesionálně vypadajcí příspěvek pro sociální sítě, vytvoříme jeho varianty a ukážeme si, jak lze mít během chvilky vytvořenou grafiku pro Facebook, Instagram, Linkedin či jiné soc. sítě zároveň

12:00 – 13:00
Oběd
Doplňte energii zdravým občerstvením.

13:00 – 13:50
Tipy, triky, vychytávky
Všechny triky pro efektivnější práci v Canvě. Klávesové zkratky, netradiční postupy, identifikace barev, ty nejlepší obrázky zdarma.

14:00 – 15:30
Praktická cvičení
Vytvoření grafiky šité na míru vaší značce – bannery na web, letáky, vizitky, pozvánky, příspěvky pro sociální sítě

15:50 – 16:30
Konzultace
Nyní bude čas individuálně probrat vaše návrhy a podívat se na postupy, které budou fungovat přímo pro vás.

 

Dává vám to smysl? Pojďme se setkat. Kdy a kde?

Školení Grafika pro negrafiky proběhne v termínu 25.10. 2018 v Centru Andragogiky v Hradci Králové.

 

Cena

Ve spolupráci s Centrem andragogiky se jejich klienti mohou zúčastnit za speciální cenu 1.990 Kč. Běžná cena kurzu je 2.990 Kč. Pro získání ceny stačí zadat kód: PROMO2018 v objednávkovém formuláři.

 

Všechno mi to dává smysl, kde se můžu registrovat?

Přihlášku vyplňte zde: https://design-restart.cz/objednavka-skoleni-grafika-pro-negrafiky/

 

DŮLEŽITÉ

Pro účast na kurzu je potřeba si donést vlastní PC s funkčním WI-FI a nainstalovaným prohlížečem Chrome.

Pro účast na kurzu není potřeba mít dosavadní zkušenosti s tvorbou grafiky ani není potřeba předchozích znalostí grafických programů.

 

No, ale moment, napadlo mě vlastně…

Platit se mi za kurz nechce, jak čtu na internetu Canva je přeci zdarma a ovládat se ji naučím podle Youtube sám.?

To ano, máte pravdu. Canva je ve své základní verzi opravdu zdarma a výukových videí, převážně anglických je všude spoustu a pokud se rozhodnete jít cestou individuálního vzdělávání, přejeme vám mnoho štěstí v objevování celé dobrodružné cesty.

Na tomto školení však získáte během jednoho dne všechny podrobné informace komplexně a na jednom místě. Bez metody pokus a omyl. Včetně tipů jak s Canvou pracovat efektivně a jak zařadit i další podpůrné aplikace, které pomohou v Canvě vytvořit perfektní výsledek.

Učit vás budou ti nejpovolanější lektoři, se kterými pak můžete následně své výtvory konzultovat a vyvarovat se tak chyb a špatných návyků při tvorbě grafiky, díky kterým by bylo získání nové dovednosti a jeho výsledku sporné.

Získáte povědomí o grafickém designu a jeho pravidlech tak, abyste začali grafiku nejen sami vytvářet, ale aby byly vaše grafické výstupy funkční a vizuálně zdařilé a výsledek pak pomohl lépe přivádět vaše zákazníky.

GRAFIKA PRO NEGRAFIKY (1)

Podrobnosti

Zahájení:
25.10.2018 09:00
Ukončení:
25.10.2018 17:00
Rubriky akcí:
, , ,

Místo konání

Školicí centrum Cihelna
K Dolíkám 809/8b Hradec Králové, Královéhradecký kraj 503 11 Česká republika
+ Mapa Google

Pokud máte jakýkoli dotaz nebo konkrétní vzdělávací potřebu, jejíž téma jste zde nenašli, neváhejte nás kontaktovat.

Storno podmínky:

Registrací souhlasíte s následujícími storno poplatky: při odhlášení účastníka 1 – 5 dnů předem účtujeme storno poplatek  100% z ceny příslušné otevřené akce, v případě neodhlášení účtujeme taktéž celou cenu.