Loading Events

« všechny akce

  • Tato akce již proběhla.

Hodnocení pracovního výkonu jako nástroj angažovanosti

3.10.2019 @ 09:00 - 16:00

| 4.950 Kč bez DPH + 1 vstup ZDARMA

Cíle vzdělávací akce: Absolventi školení budou znát význam procesu hodnocení pracovního výkonu, budou schopni poskytnout konstruktivní zpětnou vazbu v rámci hodnotícího rozhovoru, budou chápat hodnotící rozhovor jako nástroj angažovanosti.

PŘIHLÁSIT SE

Jak zaměstnance nejen motivovat, ale i angažovat a jaký je v tom rozdíl?

Hodnocení pracovního výkonu je personální proces, realizátory procesu jsou manažeři na všech stupních řízení, hodnotitelé. Podat konstruktivní kritiku v rámci hodnotícího rozhovoru tak, aby byla motivační, je velké umění. Na školení se stanete součástí jednoho velkého hodnotícího rozhovoru, vyzkoušíte si roli jak hodnotitele, tak hodnoceného…

Cílová skupina:

  • PERSONALISTÉ
  • HODNOTITELÉ – MANAŽEŘI VŠECH ÚROVNÍ ŘÍZENÍ

Program:

  • JAK SE NA HODNOTÍCÍ ROZHOVOR KVALITNĚ PŘIPRAVIT JAKO HODNOCENÝ?
  • JAK SE NA HODNOTÍCÍ ROZHOVOR KVALITNĚ PŘIPRAVIT JAKO HODNOTITEL?
  • JAK PODAT KONSTRUKTIVNÍ ZPĚTNOU VAZBU PŘI VYNIKAJÍCÍM VÝKONU?
  • JAK PODAT KONSTRUKTIVNÍ ZPĚTNOU VAZBU PŘI PODPRŮMĚRNÉM VÝKONU?
  • JAK ROZVÍJET ROZVOJOVÝ POTENCIÁL U HODNOCENÉHO?
  • A JAK TO VŠECHNO ZAZNAMENAT DO HODNOTÍCÍHO FORMULÁŘE?

Lektorka Centra andragogiky: Mgr. Alena Pejchalová

Pejchalová

Po letech strávených v manažerských pozicích v bankovním sektoru a v interním HR ve strojírenství našla svůj další profesní i životní cíl ve vzdělávání a rozvoji dospělých. Je absolventkou magisterského studia andragogiky a personálního managementu na Universitě Palackého v Olomouci u profesora Šimka. Tyto Odborné kompetence využívá jako HR konzultant a lektor při nastavování a implementaci personálních procesů v malých a středních firmách, realizaci personálních auditů, vzdělávání a poradenství v otázkách HR. Její lektorská činnost je poměrně široká. Počínaje řízením lidských zdrojů, personálními procesy, vzděláváním dospělých, přes měkké dovednosti, jako jsou manažerské, prezentační, komunikační, prodejní dovednosti, až k specifickým metodám vedení lidí jako je koučink a mentoring. Lektorka dokáže přizpůsobit svůj přístup každé cílové skupině. Má zkušenosti ve vzdělávání mistrů ve výrobě, manažerů všech oblastí řízení, specialistů různých oborů i osob zdravotně postižených. Svoje odborné kompetence využívá k metodickému vedení a designování vzdělávacích akcí, k nastavování měřitelných cílů, výběru metod a hodnotících technik tak, aby nabyté znalosti a dovednosti účastníků školení byly efektivně používány v praxi v souvislosti s návratností investic. Lektorka využívá principy učení dospělých, učení zážitkem na bázi funkcí mozku, protože: „Co si prožiji, to si pamatuji“.

V roce 2012 absolvovala specifický trénink pro kouče na ČVUT, Masarykův ústav vyšších studií – Coach Specific Training ICF. Techniky koučinku učí i ve svých kurzech, Je certifikovanou absolventkou kurzu „Lektor dalšího vzdělávání“, je garantem akreditovaného kurzu „Lektor“ a „Mistr výroby“. Pracuje jako mediátor Klubů zlepšování při Centru andragogiky. Aktuálně se zabývá metodami a technikami práce se strachem, stresem, prevencí syndromu vyhoření. Kurzy zaměřuje na autogenní trénink, relaxační techniky, učí techniku Mindfulness s cílem celkové harmonizace osobnosti. Svůj život zasvětila sebepoznání a je účastnicí sebezkušenostního výcviku Akademie života u Ernestíny Velechovské.

 

Podrobnosti

Zahájení:
3.10.2019 09:00
Ukončení:
3.10.2019 16:00
Cena:
4.950 Kč bez DPH + 1 vstup ZDARMA
Rubriky akcí:
, , , ,

Pořadatel

CENTRUM ANDRAGOGIKY, S.R.O.
Telefon:
+420 773 695 306
Email:

Místo konání

Školicí centrum Cihelna
K Dolíkám 809/8b Hradec Králové, Královéhradecký kraj 503 11 Česká republika
+ Mapa Google

Pokud máte jakýkoli dotaz nebo konkrétní vzdělávací potřebu, jejíž téma jste zde nenašli, neváhejte nás kontaktovat.

Storno podmínky:

Registrací souhlasíte s následujícími storno poplatky: při odhlášení účastníka 1 – 5 dnů předem účtujeme storno poplatek  100% z ceny příslušné otevřené akce, v případě neodhlášení účtujeme taktéž celou cenu.