Loading Events

« všechny akce

  • Tato akce již proběhla.

Jak bojovat s podvodnou nemocností?

18.3.2020 @ 13:00 - 17:00

| 900 Kč bez DPH

PŘIHLÁSIT SE

ZVYŠTE EFEKTIVITU SVÉ VLASTNÍ PRÁCE!

SDÍLEJTE ZKUŠENOSTI S PROFESIONÁLY NA KLUBU ZLEPŠOVÁNÍ®!

Klub zlepšování® vznikl s cílem sdružovat profesionály napříč obory, dávat jim prostor sdílet zkušenosti a umožnit jim společně zlepšovat oblasti, které je nejvíc pálí. Nejedná se o klasická školení, ale o výměnu zkušeností s manažery a profesionály, které mohou být pro Vaši každodenní práci skutečným přínosem. Společně dokážeme více! Pojďme zlepšovat!

„Když všichni mluví o nemožnostech, hledej možnosti.” Tomáš Baťa

KLUB ZLEPŠOVÁNÍ 2

CA_GSK

Nyní na Klub zlepšování zveme:

  • Akce je určena pro vedoucí pracovníky, vlastníky firem, personalisty a celkově pro každého zájemce, kteří cítí potřebu zabývat se otázkou snížení očekávané absence zaměstnanců  a chtějí získat informace o tom, jaké jsou možnosti prevence v nárůstu absence zaměstnanců na pracovišti.  

 

Společně budeme diskutovat a přicházet s nápady z oblasti personalistiky. Pojďme vzájemně sdílet zkušenosti, myšlenky a nápady z této oblasti.

Náměty k diskusi:

Každý hospodárně uvažující zaměstnavatel hledá možnosti, jak uspořit personální náklady.      I malé úspory se totiž počítají. Pokud se nevyplácela nemocenská za první tři dny nemoci, výrazně ubylo lidí, kteří na nemocenskou nastupovali. Co si myslíte o neplacené nemocenské? Je dobře, že opět začnou platit stará pravidla pro vyplácení nemocenské? Podělte se o svůj názor a seznamte se s míněním účastníků klubu a případně přispějte k tomu, jak předcházet zneužití institutu placené nemocenské i v prvních třech dnech pracovní neschopnosti.

  • pracovní neschopnost a firemní náklady
  • personální statistika a ukazatele
  • výpočet kvóty nemocnosti
  • kontrola nemocného
  • benefity ve vazbě na prevenci pracovní neschopnosti
  • podpora volnočasových aktivit

 

Po skončení diskusní akce máte možnost individuální konzultace. 

 

Klub zlepšování moderuje: Ing. Juraj Eisel, Ph.D., lektor Centra andragogiky

Eisel

Moderátorem akce je Ing. Juraj Eisel, Ph.D., lektor, který se managamentu a vedení pracovních týmů věnuje déle než 15 let. Jeho bohaté manažerské zkušenosti jsou opřeny o působení v pozicích personálního ředitele v několika společnostech. Moderuje odborné konference pro personalisty a manažery. Ze soft skills školí zejména manažerské dovednosti a komunikační dovednosti. Patří mezi ně zejména – leadership, vedení a motivace jednotlivců a týmu, manažerské rozhovory (hodnotící, přijímací, zpětná vazba), styly vedení a rozhodování, typologie osobnosti a týmu, delegování, vedení porad, time management, zvládání stresu, prezentační a komunikační dovednosti, management, etika vystupování, psychologie práce, psychologie řízení, manažerské rozhodování, řešení konfliktů, asertivita, loajalita, šikana na pracovišti, týmová práce, vyjednávání a argumentace, osobnostní rozvoj, emoční sebeobrana, time management, stress management, atd.

ŘEKLI O KLUBU ZLEPŠOVÁNÍ

Podrobnosti

Zahájení:
18.3.2020 13:00
Ukončení:
18.3.2020 17:00
Cena:
900 Kč bez DPH
Rubriky akcí:
, , ,

Pořadatel

Klub zlepšování®
Telefon:
+420 773 695 306
Email:

Místo konání

Školicí centrum Cihelna
K Dolíkám 809/8b Hradec Králové, Královéhradecký kraj 503 11 Česká republika
+ Mapa Google

Pokud máte jakýkoli dotaz nebo konkrétní vzdělávací potřebu, jejíž téma jste zde nenašli, neváhejte nás kontaktovat.

Storno podmínky:

Registrací souhlasíte s následujícími storno poplatky: při odhlášení účastníka 1 – 5 dnů předem účtujeme storno poplatek  100% z ceny příslušné otevřené akce, v případě neodhlášení účtujeme taktéž celou cenu.