Loading Events

« všechny akce

 • Tato akce již proběhla.

Jak využít koncept Design Thinking pro zlepšování

15.7.2020 @ 13:00 - 17:00

| 900 Kč bez DPH

PŘIHLÁSIT SE

ZVYŠTE EFEKTIVITU SVÉ VLASTNÍ PRÁCE!

SDÍLEJTE ZKUŠENOSTI S PROFESIONÁLY NA KLUBU ZLEPŠOVÁNÍ®!

Klub zlepšování® vznikl s cílem sdružovat profesionály napříč obory, dávat jim prostor sdílet zkušenosti a umožnit jim společně zlepšovat oblasti, které je nejvíc pálí. Nejedná se o klasická školení, ale o výměnu zkušeností s manažery a profesionály, které mohou být pro Vaši každodenní práci skutečným přínosem. Společně dokážeme více! Pojďme zlepšovat!

„Když všichni mluví o nemožnostech, hledej možnosti.” Tomáš Baťa

KLUB ZLEPŠOVÁNÍ 2

CA_GSK

Nyní na Klub zlepšování zveme:

 • Podnikatele a manažery různých úrovní
 • Pracovníky zodpovědné za zlepšování a strategii (a kdo za zlepšování a strategii zodpovědný není, když obojí je záležitostí každého pracovníka v organizaci?)
 • Pracovníky/manažery v rolích, ovlivňujících proces zlepšování (manažeři kvality, koordinátoři zlepšování, personalisté…) – čím více úhlů pohledu tím lépe pro diskusi
 • Zájemce o téma zlepšování, Design Thinking, angažování lidí, kreativitu apod.

 

Doba je plná podnětů, příležitostí, výzev i překážek a potenciálníh hrozeb a nejistot(y). Vyvstávají z vnějšího prostředí (PESTLE faktory), ale vnitřním „nastavením mysli“ je vnímáme a interpretujeme (pro sebe i zainteresobané strany). Uplynulé měsíce mnoha věcem daly jinou perspektivu a dynamiku. Stejně tak to bude i v týdnech a měsících následujících. Dynamickými „problémovými“ situacemi a prostoru, který vytváří pro zlepšování (= řešení) se zabývá mezi jinými i přístup Design Thinking. Jeho myšlenky a principy lze výhodně využít při zlepšování i v procesu zlepšování. To je dost dobrý námet pro diskusi v Klubu zlepšování a pro sdílení myšlenek, tipů a zkušeností.

 

Náměty k (mastermind) diskusi:

 • Agilní, „lean“ a zenové zlepšování – které principy lze uplatnit?
 • Jaké náměty pro zlepšování přinesl COVID-19? Máte je podchycené?
 • Jde spíše o proces nebo o přístup?
 • Změny a zlepšování začínájí empatií a zvídavostí. Jak ji zajistit?
 • Definice – pro každého je (nejen teď) zlepšování něco jiného.
 • Jaké ideje máme ohledně zlepšování – obecné i specifické.
 • Které ideje o zlepšení/zlepšování jsou aktuální? Jak zlepšování prioritizovat? Čím začít?
 • Prototyp ve zlepšování – minimální životaschopné akce a výsledek.
 • Testování a zpětná vazba ve zlepšování – dobré praktiky a slepé uličky

 

Po skončení diskusní akce máte možnost individuální konzultace ZDARMA. 

 

Medailonek moderátora: Ing. Libor Friedel, MBA

Libor Friedel - Klub zlepšování

Jako konzultant, kouč a lektor podporuje strategickou cestu organizací i jednotlivců. Během kariéry strávil přes 11 000 hodin v přímé práci se zákazníky v komerční, veřejné i školské sféře a pomáhal jim zlepšovat se, (vy)růst, (po)rozumět souvislostem, nastavovat strategie a cíle, implementovat BSC, koncepty excelence v procesech apod. Několik let působil jako ředitel Centra aplikovaného ekonomického výzkumu FaME UTB ve Zlíně. Byl za ČR expertním členem European Cluster Policy Group. Zabýval se problematikou managementu znalostí a intelektuálního kapitálu. 10 let působil jako vedoucí hodnotitel Národní Ceny ČR za kvalitu, stál u zrodu některých benchmarkingových iniciativ (BenchmarkIndex, IMP3rove) a rozjezdu programu zlepšování inovační výkonnosti MSP (IMP3rove) v ČR. Po celou konzultační a lektorskou kariéru od roku 1996 se zabývá a podporuje zákazníky ve strategickým řízením, sebepoznání a lídrovství, které vedou k vyššímu „skóre“ výkonnosti a k excelenci. Prosazuje komplexní přístup a pohled na manažerské výzvy z různých perspektiv. Spolupracoval se stovkami firem v ČR. Kromě organizací se v posledních letech věnuje i individuálnímu koučování. Publikační činnost je součástí jeho CV. Prezentoval na řadě konferencí v ČR i zahraničí (USA, Jižní Afrika, Nizozemí, Itálie atd.) Je spoluautorem knihy o klastrech, pravidelně publikuje články a recenze knih z vydavatelství Management Press v časopise Perspektivy kvality. Spravuje blog na www.liborfriedel.cz. Klub zlepšování moderuje tak, aby v diskusi vznikly výstupy a doporučení, které zúčastnění lidé a firmy mohou dále prakticky využít jak samostatně, tak při spolupráci na vzdělávacích a konzultačních programech s Centrem andragogiky.
ŘEKLI O KLUBU ZLEPŠOVÁNÍ

 

KAPACITA účastníků OMEZENA z důvodů dodržování hygienických pravidel a doporučení.

Podrobnosti

Zahájení:
15.7.2020 13:00
Ukončení:
15.7.2020 17:00
Cena:
900 Kč bez DPH
Rubriky akcí:
, , ,

Pořadatel

Klub zlepšování®
Telefon:
+420 773 695 306
Email:

Místo konání

Školicí centrum Cihelna
K Dolíkám 809/8b Hradec Králové, Královéhradecký kraj 503 11 Česká republika
+ Mapa Google

Pokud máte jakýkoli dotaz nebo konkrétní vzdělávací potřebu, jejíž téma jste zde nenašli, neváhejte nás kontaktovat.

Storno podmínky:

Registrací souhlasíte s následujícími storno poplatky: při odhlášení účastníka 1 – 5 dnů předem účtujeme storno poplatek  100% z ceny příslušné otevřené akce, v případě neodhlášení účtujeme taktéž celou cenu.