Loading Events

« všechny akce

 • Tato akce již proběhla.

Kontinuita byznysu díky zlepšování, změně a/nebo transformaci?

24.9.2020 @ 13:00 - 17:00

| 900 Kč bez DPH

PŘIHLÁSIT SE

ZVYŠTE EFEKTIVITU SVÉ VLASTNÍ PRÁCE!

SDÍLEJTE ZKUŠENOSTI S PROFESIONÁLY NA KLUBU ZLEPŠOVÁNÍ®!

Klub zlepšování® vznikl s cílem sdružovat profesionály napříč obory, dávat jim prostor sdílet zkušenosti a umožnit jim společně zlepšovat oblasti, které je nejvíc pálí. Nejedná se o klasická školení, ale o výměnu zkušeností s manažery a profesionály, které mohou být pro Vaši každodenní práci skutečným přínosem. Společně dokážeme více! Pojďme zlepšovat!

„Když všichni mluví o nemožnostech, hledej možnosti.” Tomáš Baťa

KLUB ZLEPŠOVÁNÍ 2

CA_GSK

 

„COVID-19“ a/nebo „koronavirus“ se staly frekventovanými pojmy a strašáky posledních (a zejména jarních) měsíců mezi obyvateli, politiky, ekonomy, podnikateli a manažery. Skloňována jsou slova „krize“, „příležitost“, „nový normál“, „změna“, lidmi, médii a sociálními sítěmi cloumají různé emoce, na povrch vyplouvají různé zájmy, hodnoty a úhly pohledu. Ne každá firma či organizace měla hygienické stanice či epidemiology mezi zainteresovanými stranami, a ne vždy firmy připravovaly na takovou situaci zaměřené scénáře a strategie. Po „první vlně“ se diskutuje o „druhé vlně“ a na přetřes se dostávají otázky kontinuity podnikání či restartu o obnovení fungování a byznysu takřka v každém odvětví. Je namístě zda kontinuita podnikání je samozřejmou věcí, jaké změny či transformace mou či by měly ve firmách a organizacích nastat i jakou roli sehrávaly nastavené systémy zlepšování a jak i v jaké změněné formě ne/budou v nejbližších měsících. Je to další příležitost k poučení a výměně (dobrých i špatných) zkušeností v rámci platformy Klub zlepšování.

 

Klub zlepšování vznikl s cílem sdružovat profesionály napříč obory, dávat jim prostor sdílet zkušenosti a umožnit jim společně zlepšovat oblasti, které je nejvíc pálí. Situace a dění kolem „koronakrize“ jsou jednou z nich. Klub zlepšování nabízí interaktivní a otevřenou diskusi k těmto tématům a modelům.

Navazující seminář přinese bližší koncepční seznámení s vybranými modely, strukturou a metodami, které lze pro zlepšování a změnu využít.

(Nejedná se o klasické školení, ale o výměnu zkušeností a také o inspiraci.)

 

Cílová skupina:

 • Majitelé firem
 • Manažeři různých úrovní z firem podniků a organizací
 • Pracovníci zodpovědní za zlepšování (a kdo za zlepšování zodpovědný není?)
 • Pracovníci/manažeři v rolích, ovlivňujících proces zlepšování (stratégové, manažeři kvality, koordinátoři zlepšování, personalisté…) – čím více úhlů pohledu tím lépe
 • Zájemci o téma zlepšování, angažování lidí a podnikání kteří chtějí sdílet a přiset do diskuse svými názory a zkušenostmi (více hlav více ví)

 

Náměty a otázky k diskusi:

 • Rok 2020 a „atak“ COVID-19
  • Jak jsme na tom?
  • Co ovlivňuje kontinuitu fungování, podnikání a byznysu po „červené na semaforu“?
  • Kdo/co má prioritu – lidé (manažeři, zaměstnanci…), procesy, zákazníci nebo finance/ekonomika?
  • Role emocí a nastavení mysli (bude tématem Klubu zlepšování v říjnu 2020)
 • Zlepšování, změna a/nebo transformace ve směru k „novému (nebo starému) normálu“
  • Jaký je v tom (vnímaný) rozdíl? Co bude „novým normálem“ a jak se to dotkne zlepšování?
  • Co zlepšit/zlepšovat? Co (z)měnit? Co transformovat?
  • Jaké priority zvolit?
 • Role ISO 22301:2019 (Systémy řízení kontinuity podnikání)
  • Má smysl se zabývat požadavky?
  • Selský rozum, scénáře a rizika
  • Další „modely“ a doporučení
 • Zkušenosti účastníků a sdílení dobré i špatné/mylné praxe
 • Shrnutí a závěr (obdrží účastníci KZ)

 

Po skončení diskusní akce máte možnost individuální konzultace ZDARMA. 

 

Medailonek moderátora: Ing. Libor Friedel, MBA

Libor Friedel - Klub zlepšování

Jako konzultant, kouč a lektor podporuje strategickou cestu organizací i jednotlivců. Během kariéry strávil přes 11 000 hodin v přímé práci se zákazníky v komerční, veřejné i školské sféře a pomáhal jim zlepšovat se, (vy)růst, (po)rozumět souvislostem, nastavovat strategie a cíle, implementovat BSC, koncepty excelence v procesech apod. Několik let působil jako ředitel Centra aplikovaného ekonomického výzkumu FaME UTB ve Zlíně. Byl za ČR expertním členem European Cluster Policy Group. Zabýval se problematikou managementu znalostí a intelektuálního kapitálu. 10 let působil jako vedoucí hodnotitel Národní Ceny ČR za kvalitu, stál u zrodu některých benchmarkingových iniciativ (BenchmarkIndex, IMP3rove) a rozjezdu programu zlepšování inovační výkonnosti MSP (IMP3rove) v ČR. Po celou konzultační a lektorskou kariéru od roku 1996 se zabývá a podporuje zákazníky ve strategickým řízením, sebepoznání a lídrovství, které vedou k vyššímu „skóre“ výkonnosti a k excelenci. Prosazuje komplexní přístup a pohled na manažerské výzvy z různých perspektiv. Spolupracoval se stovkami firem v ČR. Kromě organizací se v posledních letech věnuje i individuálnímu koučování. Publikační činnost je součástí jeho CV. Prezentoval na řadě konferencí v ČR i zahraničí (USA, Jižní Afrika, Nizozemí, Itálie atd.) Je spoluautorem knihy o klastrech, pravidelně publikuje články a recenze knih z vydavatelství Management Press v časopise Perspektivy kvality. Spravuje blog na www.liborfriedel.cz. Klub zlepšování moderuje tak, aby v diskusi vznikly výstupy a doporučení, které zúčastnění lidé a firmy mohou dále prakticky využít jak samostatně, tak při spolupráci na vzdělávacích a konzultačních programech s Centrem andragogiky.
ŘEKLI O KLUBU ZLEPŠOVÁNÍ

Podrobnosti

Zahájení:
24.9.2020 13:00
Ukončení:
24.9.2020 17:00
Cena:
900 Kč bez DPH
Rubriky akcí:

Pořadatel

Klub zlepšování®
Telefon:
+420 773 695 306
Email:

Místo konání

Školicí centrum Cihelna
K Dolíkám 809/8b Hradec Králové, Královéhradecký kraj 503 11 Česká republika
+ Mapa Google

Pokud máte jakýkoli dotaz nebo konkrétní vzdělávací potřebu, jejíž téma jste zde nenašli, neváhejte nás kontaktovat.

Storno podmínky:

Registrací souhlasíte s následujícími storno poplatky: při odhlášení účastníka 1 – 5 dnů předem účtujeme storno poplatek  100% z ceny příslušné otevřené akce, v případě neodhlášení účtujeme taktéž celou cenu.