Loading Events

« všechny akce

Koučováním ke zlepšování jednotlivců a organizací

21.10.2020 @ 13:00 - 17:00

| 900 Kč bez DPH

PŘIHLÁSIT SE

ZVYŠTE EFEKTIVITU SVÉ VLASTNÍ PRÁCE!

SDÍLEJTE ZKUŠENOSTI S PROFESIONÁLY NA KLUBU ZLEPŠOVÁNÍ®!

Klub zlepšování® vznikl s cílem sdružovat profesionály napříč obory, dávat jim prostor sdílet zkušenosti a umožnit jim společně zlepšovat oblasti, které je nejvíc pálí. Nejedná se o klasická školení, ale o výměnu zkušeností s manažery a profesionály, které mohou být pro Vaši každodenní práci skutečným přínosem. Společně dokážeme více! Pojďme zlepšovat!

„Když všichni mluví o nemožnostech, hledej možnosti.” Tomáš Baťa

KLUB ZLEPŠOVÁNÍ 2

CA_GSK

 

Zlepšování (a mnoho dalších „užitečných věcí“) spočívá v naší hlavě a mysli. Carol Dwecková ve svém bestselleru Nastavení mysli (české vydání 2017) identifikuje dvě formy nastavení mysli – fixní a růstové. Každé z nich má jiný dopad (nejen) do zlepšování, protože jde o obecnější fenomén. Jak si s nastavením mysli lídrů, manažerů a zaměstnanců poradit a na co klást důraz, to jsou faktory, které mohou významnou měrou ovlivnit úspěch v řešení problémů, zlepšování, produktivitě a tom, čeho jednotlivci a organizace dosahují. Praxe lidí a firem je velice různorodá. Proto lze v Klubu zlepšování očekávat bohatou diskusi a různé tipy a zkušenosti.

 

Nyní na Klub zlepšování zveme:

 • Podnikatele a manažery různých úrovní
 • Pracovníky zodpovědné za zlepšování (a kdo za zlepšování zodpovědný není?)
 • Pracovníky/manažery v rolích, ovlivňujících proces zlepšování (manažeři kvality, koordinátoři zlepšování, personalisté…) – čím více úhlů pohledu tím lépe
 • Zájemce o téma zlepšování benchmarkingu, měření výkonnosti a angažování lidí

 

Máte svého kouče? Proč ano? Proč ne? Odpovědí je celá řada na obou stranách pověstné „jedné mince“, zvané „koučování“ a/nebo „kouč/koučka“. Podobně jako zlepšování, tak i koučování bývá obestřeno mnoha mýty, polopravdami, fabulacemi a různým tzv. kognitivním zkreslením (bohužel nejen od těch, kteří nic takového nezkusili). Naštěstí a ve větší míře ukazuje nezpochybnitelné úspěchy, příklady a „vzory“ (od těch, co to zkusili, byli trpěliví, vytrvalí a nehledali pomoc „shůry“). Proto se vyplatí diskutovat, zkoumat a hledat cesty pro koučování ve zlepšování i ze strany lídrů, manažerů a lidí, kteří žijí a pracují „uvnitř“ organizací i těch, kteří jsou „mimo“. Klub zlepšování nabízí prostor pro takovou diskusi, inspiraci, poučení a hledání vhodných cest a způsobů.

Na Klub zlepšování navazuje stejnojmenný seminář. Více informací ZDE.

Klub zlepšování vznikl s cílem sdružovat profesionály napříč obory, dávat jim prostor sdílet zkušenosti a umožnit jim společně zlepšovat oblasti, které je nejvíc pálí. Klub zlepšování nabízí interaktivní a otevřenou diskusi k těmto tématům a modelům. Následný seminář přinese bližší koncepční seznámení s vybranými modely, strukturou a metodami, které lze pro zlepšování a změnu využít.

(Nejedná se o klasické školení, ale o výměnu zkušeností a také o inspiraci.)

 

Náměty k diskusi:

 • Tematické připomenutí minulých Klubů zlepšování
 • „Kouč“ a „koučování“ není sprosté slovo
  • Co znamená pro vás?
 • Zkušenosti s koučováním
  • Podmínky
  • Proč ano/ne?
 • Koučink a zlepšování, jak se to rýmuje
  • Manažer koučem zlepšovatele
  • Manažer koučem-zlepšovatelem
 • Zlepšování a změna díky „aha momentům“
 • Shrnutí a závěr

 

Po skončení diskusní akce máte možnost individuální konzultace ZDARMA. 

 

Medailonek moderátora: Ing. Libor Friedel, MBA

Libor Friedel - Klub zlepšování

Jako konzultant, kouč a lektor podporuje strategickou cestu organizací i jednotlivců. Během kariéry strávil přes 11 000 hodin v přímé práci se zákazníky v komerční, veřejné i školské sféře a pomáhal jim zlepšovat se, (vy)růst, (po)rozumět souvislostem, nastavovat strategie a cíle, implementovat BSC, koncepty excelence v procesech apod. Několik let působil jako ředitel Centra aplikovaného ekonomického výzkumu FaME UTB ve Zlíně. Byl za ČR expertním členem European Cluster Policy Group. Zabýval se problematikou managementu znalostí a intelektuálního kapitálu. 10 let působil jako vedoucí hodnotitel Národní Ceny ČR za kvalitu, stál u zrodu některých benchmarkingových iniciativ (BenchmarkIndex, IMP3rove) a rozjezdu programu zlepšování inovační výkonnosti MSP (IMP3rove) v ČR. Po celou konzultační a lektorskou kariéru od roku 1996 se zabývá a podporuje zákazníky ve strategickým řízením, sebepoznání a lídrovství, které vedou k vyššímu „skóre“ výkonnosti a k excelenci. Prosazuje komplexní přístup a pohled na manažerské výzvy z různých perspektiv. Spolupracoval se stovkami firem v ČR. Kromě organizací se v posledních letech věnuje i individuálnímu koučování. Publikační činnost je součástí jeho CV. Prezentoval na řadě konferencí v ČR i zahraničí (USA, Jižní Afrika, Nizozemí, Itálie atd.) Je spoluautorem knihy o klastrech, pravidelně publikuje články a recenze knih z vydavatelství Management Press v časopise Perspektivy kvality. Spravuje blog na www.liborfriedel.cz. Klub zlepšování moderuje tak, aby v diskusi vznikly výstupy a doporučení, které zúčastnění lidé a firmy mohou dále prakticky využít jak samostatně, tak při spolupráci na vzdělávacích a konzultačních programech s Centrem andragogiky.
ŘEKLI O KLUBU ZLEPŠOVÁNÍ

Podrobnosti

Zahájení:
21.10.2020 13:00
Ukončení:
21.10.2020 17:00
Cena:
900 Kč bez DPH
Rubriky akcí:
, ,

Pořadatel

Klub zlepšování®
Telefon:
+420 773 695 306
Email:

Místo konání

Školicí centrum Cihelna
K Dolíkám 809/8b Hradec Králové, Královéhradecký kraj 503 11 Česká republika
+ Mapa Google

Pokud máte jakýkoli dotaz nebo konkrétní vzdělávací potřebu, jejíž téma jste zde nenašli, neváhejte nás kontaktovat.

Storno podmínky:

Registrací souhlasíte s následujícími storno poplatky: při odhlášení účastníka 1 – 5 dnů předem účtujeme storno poplatek  100% z ceny příslušné otevřené akce, v případě neodhlášení účtujeme taktéž celou cenu.