Loading Events

« všechny akce

Lze predikovat finanční zdraví firmy?

13.5.2020 @ 13:00 - 17:00

| 900 Kč bez DPH

PŘIHLÁSIT SE

ZVYŠTE EFEKTIVITU SVÉ VLASTNÍ PRÁCE!

SDÍLEJTE ZKUŠENOSTI S PROFESIONÁLY NA KLUBU ZLEPŠOVÁNÍ®!

Klub zlepšování® vznikl s cílem sdružovat profesionály napříč obory, dávat jim prostor sdílet zkušenosti a umožnit jim společně zlepšovat oblasti, které je nejvíc pálí. Nejedná se o klasická školení, ale o výměnu zkušeností s manažery a profesionály, které mohou být pro Vaši každodenní práci skutečným přínosem. Společně dokážeme více! Pojďme zlepšovat!

„Když všichni mluví o nemožnostech, hledej možnosti.” Tomáš Baťa

KLUB ZLEPŠOVÁNÍ 2

CA_GSK

Nyní na Klub zlepšování zveme:

   • Majitele firem
   • Finanční ředitele
   • Finanční kontrolory
   • Účetní

Společně budeme diskutovat a přicházet s nápady z oblasti využití nástrojů finanční analýzy v praxi. Pojďme vzájemně sdílet zkušenosti, myšlenky a nápady z této oblasti.

Náměty k diskusi:

 • Jaká data jsou ze standardních účetních výkazů k dispozici, jak je třeba je upravit a zvýšit tak jejich vypovídací schopnost.
 • Možnosti užití standardních poměrových ukazatelů ve firmách různých oborů.
 • Srovnatelnost vícekriteriálních bankrotních a bonitních modelů a jejich využití.

 

Po skončení diskusní akce máte možnost individuální konzultace. 

 

Klub zlepšování moderuje: Ing. Eva Hamplová, lektorka Centra andragogiky

19  0002 mini posta

Od roku 1995 se věnuji firemním financím, kdy jsem nejprve jako postgraduální student Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity pomáhala s rozvojem oboru finanční  podnikání v roli odborného asistenta. Zejména jsem byla nápomocna při založení a následně i vedení předmětů firemní finance, finanční analýza a plán, účetnictví firmy a banky. V roce 1999 jsem získala titul Ph.D. v souvislosti s obhajobou práce Ekonomické aspekty integrací podniků. Právě v této době byla skvělá situace uplatnit nabyté znalosti v praktické podobě a tak jsem v roce 2000 začala pracovat pro firmu Automobiltechnik Praha s.r.o., kterou vedl rakouský majitel pan Karl Heinz Krammer.  V roli finanční ředitelky, zároveň i hlavní účetní a vedoucí controllor, jsem mohla využít nejenom znalostí vedení účetnictví, ale hlavně využít účetní data k pravidelnému vyhodnocování úspěchu a výkonu firmy, jejího finančního zdraví a predikovat budoucí ekonomickou situaci podniku. Po třech letech velmi intenzivní práce mi další pracovní nabídka ve firmě Formkov s.r.o. v Čakovicích pomohla rozšířit mé znalosti a od roku 2005 i firma se zahraniční účastí Schnellecke Bohemia s.r.o. v Dobrovici u Mladé Boleslavi, která mě oslovila. Vždy jsem zůstala věrná svému oboru a pozici finančního ředitele jsem vykonávala ve všech firmách. Zároveň jsem souběžně byla dále věrna své akademické roli a měla možnost mnou nabyté znalosti i předávat studentům, do roku 2007 na ESF MU v Brně. Od roku 2009, po splnění mateřských povinností, se intenzivně věnuji zejména akademické roli – působím jako odborný asistent na Fakultě informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové. Garantuji předměty Finanční řízení podniku, Drobné podnikání a Mezinárodní ekonomika.

ŘEKLI O KLUBU ZLEPŠOVÁNÍ

Podrobnosti

Zahájení:
13.5.2020 13:00
Ukončení:
13.5.2020 17:00
Cena:
900 Kč bez DPH
Rubriky akcí:
, , ,

Pořadatel

Klub zlepšování®
Telefon:
+420 773 695 306
Email:

Místo konání

Školicí centrum Cihelna
K Dolíkám 809/8b Hradec Králové, Královéhradecký kraj 503 11 Česká republika
+ Mapa Google

Pokud máte jakýkoli dotaz nebo konkrétní vzdělávací potřebu, jejíž téma jste zde nenašli, neváhejte nás kontaktovat.

Storno podmínky:

Registrací souhlasíte s následujícími storno poplatky: při odhlášení účastníka 1 – 5 dnů předem účtujeme storno poplatek  100% z ceny příslušné otevřené akce, v případě neodhlášení účtujeme taktéž celou cenu.