Loading Events

« všechny akce

 • Tato akce již proběhla.

Mistr diplomatem aneb komunikace nahoru – dolů i skrze firmu

21.3.2019 @ 13:00 - 17:00

| 900 Kč bez DPH

PŘIHLÁSIT SE

ZVYŠTE EFEKTIVITU SVÉ VLASTNÍ PRÁCE!

SDÍLEJTE ZKUŠENOSTI S PROFESIONÁLY NA KLUBU ZLEPŠOVÁNÍ®!

Klub zlepšování® vznikl s cílem sdružovat profesionály napříč obory, dávat jim prostor sdílet zkušenosti a umožnit jim společně zlepšovat oblasti, které je nejvíc pálí. Nejedná se o klasická školení, ale o výměnu zkušeností s manažery a profesionály, které mohou být pro Vaši každodenní práci skutečným přínosem. Společně dokážeme více! Pojďme zlepšovat!

„Když všichni mluví o nemožnostech, hledej možnosti.” Tomáš Baťa

KLUB ZLEPŠOVÁNÍ 2

CA_GSK

Nyní na Klub zlepšování zveme:

 • Liniový management
 • Mistry, předáky a team leadery
 • Vedoucí oddělení
 • Projektové manažery
 • Personalisty a specialisty na interní komunikaci

Společně budeme diskutovat a přicházet s nápady z této oblasti. Pojďme vzájemně sdílet zkušenosti, myšlenky a nápady z této oblasti.

Náměty k diskusi:

 • Angažovanost
 • Mistr jako komunikační kanál
 • Sociální vs komunikační status
 • RESPEKT
 • Schopnost empatie
 • Komunikační zlozvyky

 

Po skončení diskusní akce máte možnost individuální konzultace. 

 

Klub zlepšování moderuje: Mgr. Bohdana Kašparová, lektorka Centra andragogiky

Bohdana Kašparová

Bohdana se více než 25 let věnuje interpersonální komunikaci. Studovala Marketingové a sociální komunikace, Public Relations, Komunikační a mediální studia. Pracovala na obchodních a manažerských pozicích. V první polovině svého profesního života se zaměřovala především na externí firemní komunikaci. Pro druhou polovinu zvolila nezávislou činnost konzultanta a mentora, při které dostala příležitost poznat komunikační procesy uvnitř mnoha společností, jejich vliv na angažovanost zaměstnanců, která odráží jako zrcadlo opět ven z firmy. sjednocení interní a externí komunikace považuje za trvalé řešení pro vnímání firemních hodnot, vizí a poslání jak interními spolupracovníky, tak zákazníky a veřejností.
Za své stěžejní téma považuje komunikaci uvnitř firmy od manažerské komunikace, komunikace na pracovišti, přes komunikační procesy a kanály, až po employer branding.
Bohdana je interní lektorkou Centra andragogiky, pracuje pro Institut interní komunikace, je mentorkou Technologického centra Hradec Králové a vede komunikační dovednosti v předmětu Podnikání v praxi na Univerzitě Hradec Králové a expertkou Ministerstva práce a sociálních věcí v projektu Podpora sociálního podnikání.
Jako lektorka dalšího vzdělávání byla certifikována Asociací institucí vzdělávání dospělých a oceněna titulem Lektorka roku 2014. Prochází psychoterapeutickým výcvikem a kurzem improvizace.

ŘEKLI O KLUBU ZLEPŠOVÁNÍ

Podrobnosti

Zahájení:
21.3.2019 13:00
Ukončení:
21.3.2019 17:00
Cena:
900 Kč bez DPH
Rubriky akcí:
, ,

Pořadatel

Klub zlepšování®
Telefon:
+420 773 695 306
Email:

Místo konání

Školicí centrum Cihelna
K Dolíkám 809/8b Hradec Králové, Královéhradecký kraj 503 11 Česká republika
+ Mapa Google

Pokud máte jakýkoli dotaz nebo konkrétní vzdělávací potřebu, jejíž téma jste zde nenašli, neváhejte nás kontaktovat.

Storno podmínky:

Registrací souhlasíte s následujícími storno poplatky: při odhlášení účastníka 1 – 5 dnů předem účtujeme storno poplatek  100% z ceny příslušné otevřené akce, v případě neodhlášení účtujeme taktéž celou cenu.