Loading Events

« všechny akce

 • Tato akce již proběhla.

Nový model EFQM 2020 a další vybrané modely zlepšování

19.2.2020 @ 13:00 - 17:00

| 900 Kč bez DPH

PŘIHLÁSIT SE

ZVYŠTE EFEKTIVITU SVÉ VLASTNÍ PRÁCE!

SDÍLEJTE ZKUŠENOSTI S PROFESIONÁLY NA KLUBU ZLEPŠOVÁNÍ®!

Klub zlepšování® vznikl s cílem sdružovat profesionály napříč obory, dávat jim prostor sdílet zkušenosti a umožnit jim společně zlepšovat oblasti, které je nejvíc pálí. Klub zlepšování nabízí interaktivní a otevřenou diskusi k těmto tématům a modelům. Následný seminář přinese bližší koncepční seznámení s vybranými modely, strukturou a metodami, které lze pro zlepšování a změnu využít. Společně dokážeme více! Pojďme zlepšovat!

(Nejedná se o klasické školení, ale o výměnu zkušeností a také o inspiraci.)

„Když všichni mluví o nemožnostech, hledej možnosti.” Tomáš Baťa

KLUB ZLEPŠOVÁNÍ 2

CA_GSK

 

Model EFQM (model Evropské nadace managementu kvality) je uznávaný a dynamický metodický rámec zlepšování a změny/transformace. Inspiruje k systematickému a strategickému přístupu a umožňuje zastřešit řadu dílčích taktik a iniciativ, kterými se organizace (i jednotlivci) snaží zlepšovat, růst a kráčet na cestě k excelenci. Výhodně a synergicky doplňuje další modely s nimiž organizace obvykle pracují nebo je mohou využívat. K akceleraci vlastního zlepšování, posunu vpřed a uvědomění si své situace a možností její změny je užitečné poznat klíčové synergie a nechat se motivovat, povzbudit a poučit pro cestu vstříc nové dekádě v roce 2020.

Na Klub zlepšování navazuje stejnojmenný seminář. Více informací ZDE.

 

Nyní na Klub zlepšování zveme:

 • Manažery různých úrovní
 • Pracovníky zodpovědné za zlepšování (a kdo za zlepšování zodpovědný není?)
 • Pracovníky/manažery v rolích, ovlivňujících proces zlepšování (manažeři kvality, koordinátoři zlepšování, personalisté…) – čím více úhlů pohledu tím lépe
 • Zájemce o téma zlepšování a angažování lidí

 

Náměty k diskusi:

 • Přínosy a rizika zlepšování
  • Zlepšování se zdá být samozřejmé, ale má i svá rizika a úskalí
  • Střípky z Klubu zlepšování 12/2019 o nastavení mysli na zlepšování
 • EFQM model 2013 vers. EFQM model 2020
  • Předpoklady zlepšování a jeho výsledky
  • Směřovat – Realizovat – Měřit
 • Přehled dalších vybraných modelů, metodik, přístupů a „technik“ pro zlepšování
  • Není jen PDCA (a normy ISO)
  • Kaizen – zlepšovatelské hnutí z Východu
 • Vhodnost modelů pro různé záměry a zkušenosti s nimi
 • Zkušenosti účastníků a sdílení dobré i špatné/mylné praxe
 • Shrnutí a závěr (obdrží účastníci KZ)

 

Po skončení diskusní akce máte možnost individuální konzultace ZDARMA. 

 

Medailonek moderátora: Ing. Libor Friedel, MBA

Libor Friedel - Klub zlepšování

Jako konzultant, kouč a lektor podporuje strategickou cestu organizací i jednotlivců. Během kariéry strávil přes 11 000 hodin v přímé práci se zákazníky v komerční, veřejné i školské sféře a pomáhal jim zlepšovat se, (vy)růst, (po)rozumět souvislostem, nastavovat strategie a cíle, implementovat BSC, koncepty excelence v procesech apod. Několik let působil jako ředitel Centra aplikovaného ekonomického výzkumu FaME UTB ve Zlíně. Byl za ČR expertním členem European Cluster Policy Group. Zabýval se problematikou managementu znalostí a intelektuálního kapitálu. 10 let působil jako vedoucí hodnotitel Národní Ceny ČR za kvalitu, stál u zrodu některých benchmarkingových iniciativ (BenchmarkIndex, IMP3rove) a rozjezdu programu zlepšování inovační výkonnosti MSP (IMP3rove) v ČR. Po celou konzultační a lektorskou kariéru od roku 1996 se zabývá a podporuje zákazníky ve strategickým řízením, sebepoznání a lídrovství, které vedou k vyššímu „skóre“ výkonnosti a k excelenci. Prosazuje komplexní přístup a pohled na manažerské výzvy z různých perspektiv. Spolupracoval se stovkami firem v ČR. Kromě organizací se v posledních letech věnuje i individuálnímu koučování. Publikační činnost je součástí jeho CV. Prezentoval na řadě konferencí v ČR i zahraničí (USA, Jižní Afrika, Nizozemí, Itálie atd.) Je spoluautorem knihy o klastrech, pravidelně publikuje články a recenze knih z vydavatelství Management Press v časopise Perspektivy kvality. Spravuje blog na www.liborfriedel.cz. Klub zlepšování moderuje tak, aby v diskusi vznikly výstupy a doporučení, které zúčastnění lidé a firmy mohou dále prakticky využít jak samostatně, tak při spolupráci na vzdělávacích a konzultačních programech s Centrem andragogiky.
ŘEKLI O KLUBU ZLEPŠOVÁNÍ

Podrobnosti

Zahájení:
19.2.2020 13:00
Ukončení:
19.2.2020 17:00
Cena:
900 Kč bez DPH
Rubriky akcí:
, , ,

Pořadatel

Klub zlepšování®
Telefon:
+420 773 695 306
Email:

Místo konání

Školicí centrum Cihelna
K Dolíkám 809/8b Hradec Králové, Královéhradecký kraj 503 11 Česká republika
+ Mapa Google

Pokud máte jakýkoli dotaz nebo konkrétní vzdělávací potřebu, jejíž téma jste zde nenašli, neváhejte nás kontaktovat.

Storno podmínky:

Registrací souhlasíte s následujícími storno poplatky: při odhlášení účastníka 1 – 5 dnů předem účtujeme storno poplatek  100% z ceny příslušné otevřené akce, v případě neodhlášení účtujeme taktéž celou cenu.