Loading Events

« všechny akce

 • Tato akce již proběhla.

Online školení: Energy management

5.1.2021 @ 13:00 - 17:00

| 790 Kč bez DPH

Jak mít dost energie na důležité činnosti

Cítíte se unavení a chcete zažít dny, ve kterých cítíte plno energie, ale také dobře usínáte? Chcete se umět lépe soustředit? Chcete být produktivnější (doručit výsledek v kratším čase)? Pojďte rozklíčovat činnosti, které vám energii dávají a berou. Klíč k efektivitě, produktivitě a spokojenosti nám poskytuje nový přístup zaměřený na vaši energii – energy management. Ve workshopu představíme teorii energy managementu, který jen okrajově navazuje na time management. Tuto teorii aplikujeme na analýzu vašich vlastních energetických bloků a následně na vytvoření plánu na jejich odstranění, na dlouhodobé zvyšovaní vlastního energetického potenciálu.

PŘIHLÁSIT SE

Cíle vzdělávací akce:

Cílem online workshopu je pochopit, jak zacházíme se svou energií, a proč se můžeme nacházet ve stavech vyčerpanosti i při aktivitách, které chceme dělat. Vaše energie, to je váš motor do života. A byla by velká škoda, blokovat si ho špatným přístupem. Vytvoříte se vlastní analýzu energetických bloků a plán na jejich odstranění.

Cílová skupina:

Workshop je určen všem, kteří chtějí mít dost energie pro svůj život.

Program:

 • Rozdíly mezi časem a energií
 • Rozdíly mezi řízením času a řízením vlastní energie
 • 4 kvadranty energie
 • Hledaní a pojmenovaní vlastních energetických bloků
 • Energetický potenciál
 • Tvorba vlastních plánů na dlouhodobé zvyšování energetického potenciálu
 • Diskuse, závěr, shrnutí

Potřebné vybavení k absolvování kurzu

 • Notebook s funkční kamerou a mikrofonem a reproduktory nebo PC s tímto vybavením.
 • Připojení na internet
 • Funkční email, na který pošleme základní pokyny ke kurzu.

Lektor/lektorka:

Ing. Štěpánka F. Uličná, Ph.D.

Štěpánka získala manažerské zkušenosti ve společnosti Škoda Auto v Mladé Boleslavi. Více než 15 let využívá svých zkušeností jako interim manager a pomáhá zavádět změny zaměřené na zjednodušování a zlepšování procesů. Kombinuje své znalosti (lean, procesní a projektové řízení, agilní metody, SPRINT, design thinking) a měkké dovednosti (prezentační a komunikační dovednosti, motivace, koučink, vedení a řízení lidí) ve prospěch klientů (O2, Madeta, Česká spořitelna, ITW Pronovia, Olympus, TRW Carr, Pfizer, JUNKER Industrial Equipment). Vede tréninky pro společnost Google v rámci projektu New Generation of Founders.

Podrobnosti

Zahájení:
5.1.2021 13:00
Ukončení:
5.1.2021 17:00
Cena:
790 Kč bez DPH
Rubriky akcí:
, , , ,

Pořadatel

CENTRUM ANDRAGOGIKY, S.R.O.
Telefon:
+420 773 695 306
Email:

Pokud máte jakýkoli dotaz nebo konkrétní vzdělávací potřebu, jejíž téma jste zde nenašli, neváhejte nás kontaktovat.

Storno podmínky:

Registrací souhlasíte s následujícími storno poplatky: při odhlášení účastníka 1 – 5 dnů předem účtujeme storno poplatek  100% z ceny příslušné otevřené akce, v případě neodhlášení účtujeme taktéž celou cenu.