Loading Events

« všechny akce

  • Tato akce již proběhla.

Rekvalifikační kurz: ASISTENT/ASISTENTKA

1.9.2021 @ 08:00 - 30.9.2021 @ 17:00

| ZDARMA

PRODLOUŽENO!!! Kurzy probíhají do konce září 2021! 

inzerát ASISTENTKA FINAL

 

Chcete změnit svoji profesní dráhu?

Asistentka nevaří jen kávu! Uplatněte svůj organizační talent, začněte rekvalifikačním kurzem a získejte novou profesní kvalifikaci! Dnešní doba je uspěchaná, tak proč ztrácet čas s věcmi, které dobře znáte? Zdokonalte se v oblastech, které vám budou užitečné!

Šetří váš čas, budete se učit jen to, co potřebujete, nemusíte absolvovat celý kurz. Jak to funguje? Před kurzem projdete pohovorem (diagnostikou), která určí, které oblasti si potřebujete zdokonalit. Novou rekvalifikaci tak můžete mít zvládnutou během několika dní. Ostatní oblasti si třeba jen osvěžíte samostudiem z poskytnutých materiálů.

Kurz je zakončen zkouškou, po jejímž úspěšném složení získáte Osvědčení o získané profesní kvalifikaci.

 

Cíl:

Získání profesní kvalifikace Asistent/Asistentka.

 

Program:

Program souhlasí s národní soustavou kvalifikací.

https://www.narodnikvalifikace.cz/kvalifikace-479-Asistentasistentka

Ale je vám přizpůsoben na míru

 

Lektor:

Bc. Lenka Bláhová

Má mnohaleté zkušenosti s vedením lidských zdrojů (HR), prošla mnoha manažerskými pozicemi a získala praktické zkušenosti v celé personální agendě. Téměř 20 let pracovala jako HR manažerka HR business partner v České pojišťovně, a.s.

Od roku 2010 působí jako nezávislá konzultantka, lektorka a mentorka v oblastech lidských zdrojů, komunikace a pracovně-právních procesů. S Centrem andragogiky spolupracuje od roku 2012, nejen lektorsky, ale i jako autorizovaná osoba s autorizací pro profesní kvalifikace Asistent/ka, Personalista, Specialista vzdělávání a další.

Kromě toho spolupracuje i dalšími externími firmami v oblasti vzdělávání dospělých a  pravidelně vystupuje na konferencích v ČR.

Specializuje se na vedení seminářů zaměřených na komunikaci, motivaci, firemní kulturu, nábor a výběr zaměstnanců apod. Je odbornicí na analýzu personálních procesů a jejich inovací v praxi.

Získala bakalářský titul v oblasti Andragogika na Vysoké škole Jana Amose Komenského.

 

Společnost Centrum andragogiky, s.r.o. je ráda, že vás paní Bc. Lenka Bláhová provede celým rekvalifikačním kurzem a bude tím, kdo následně vaše znalosti ověří při závěrečné zkoušce.

Podrobnosti

Zahájení:
1.9.2021 08:00
Ukončení:
30.9.2021 17:00
Cena:
ZDARMA
Rubriky akcí:
, , , ,

Pokud máte jakýkoli dotaz nebo konkrétní vzdělávací potřebu, jejíž téma jste zde nenašli, neváhejte nás kontaktovat.

Storno podmínky:

Registrací souhlasíte s následujícími storno poplatky: při odhlášení účastníka 1 – 5 dnů předem účtujeme storno poplatek  100% z ceny příslušné otevřené akce, v případě neodhlášení účtujeme taktéž celou cenu.