Loading Events

« všechny akce

  • Tato akce již proběhla.

Rekvalifikační kurz: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

1.9.2021 @ 08:00 - 30.9.2021 @ 17:00

| ZDARMA

PRODLOUŽENO!!! Kurzy probíhají do konce září 2021! 

inzerát OBCHODAK FINAL

 

Chcete změnit svoji profesní dráhu? Najít uplatnění v nejpoptávanější profesi současnosti? Nebo potřebujete rozjet svůj projekt a chcete se takzvaně „prodat“?

Potřebujete změnu rychleji a nechcete si opakovat věci, které dobře znáte?  Pomůže vám kurz Obchodní zástupce!

Šetří váš čas, budete se učit jen to, co potřebujete, nemusíte absolvovat celý kurz. Jak to funguje? Před kurzem projdete pohovorem (diagnostikou), která určí, které oblasti si potřebujete zdokonalit. Novou rekvalifikaci tak můžete mít zvládnutou během několika dní. Ostatní oblasti si třeba jen osvěžíte samostudiem z poskytnutých materiálů.

Kurz je zakončen zkouškou, po jejímž úspěšném složení získáte Osvědčení o získané profesní kvalifikaci.

 

Cíl:

Získání profesní kvalifikace Obchodní zástupce.

 

Program:

Program souhlasí s národní soustavou kvalifikací.

https://www.narodnikvalifikace.cz/kvalifikace-1068-Obchodni_zastupce

Ale je vám přizpůsoben na míru

 

Lektor:

Bohdana KašparováMgr. Bohdana Kašparová

„Obchodním zástupcem jsem se stala v roce 1990, kdy ještě nikdo nevěděl co jak. Prodávala jsem služby písmomalírny, aranžování výloh a tiskárny, která tenkrát měla stále pečeť a kontrolu státních orgánů. Prodávala jsem kosmetiku, CDčka, knihy, kabelovou televizi, ale především reklamu. Nejprve billboardy, reklamní rámečky, katalogy a později reklamu v deníku a především v rádiu. Vyzkoušela jsem i prodej formou MLM a D2D (od dveří ke dveřím), které jsem si však neoblíbila. V současné době prodávám sebe a bude mi ctí vám zprostředkovat moje osobní zkušenosti a poznatky z marketingu a prodeje včetně jeho řízení, stanovování cen a řízení prodejních týmů. Více o mně v medailonku nebo zde: https://www.linkedin.com/in/bohdanakasparova/. Těším se, že vás budu mít čest inspirovat a navést na potřebné materiály pro složení závěrečné zkoušky, a především pro vaši praxi obchodního zástupce. Těším se, že naše setkání proběhnou interaktivní formou v pozitivním duchu a dobré náladě. Věřím, že i vy mě budete inspirovat vašimi zkušenostmi.“

Podrobnosti

Zahájení:
1.9.2021 08:00
Ukončení:
30.9.2021 17:00
Cena:
ZDARMA
Rubriky akcí:
, , , ,

Pokud máte jakýkoli dotaz nebo konkrétní vzdělávací potřebu, jejíž téma jste zde nenašli, neváhejte nás kontaktovat.

Storno podmínky:

Registrací souhlasíte s následujícími storno poplatky: při odhlášení účastníka 1 – 5 dnů předem účtujeme storno poplatek  100% z ceny příslušné otevřené akce, v případě neodhlášení účtujeme taktéž celou cenu.