Loading Events

« všechny akce

  • Tato akce již proběhla.

SPOLEČENSKÝ VEČER SE STANISLAVEM BERNARDEM

18.4.2018 @ 17:00 - 21:00

| 3.490 Kč bez DPH

_G7R5487

Stanislav Bernard – člověk, který téměř 30 let budoval značku a pivovar Bernard. Zajisté toto jméno každý někdy slyšel. 

na web

Vybudovat firmu je jedna část a jak z ní zavčas odejít, část druhá. Jak najít smysl života a štěstí. Přijďte se inspirovat a diskutovat se Stanislavem Bernardem. Stanislav Bernard je člověk, kterého zná snad celý národ. A pokud ne přímo jeho, tak minimálně brand piva Bernard.

PŘIHLÁSIT SE

26. října 1991 Stanislav Bernard, Josef Vávra a Rudolf Šmejkal vydražili zkrachovalý humpolecký pivovar. Začali si plnit sen o vybudování pivovaru, který bude nejenom vařit poctivé české pivo, ale bude mít i svůj názor. Prvních deset let po privatizaci bojoval pivovar doslova o přežití. Díky kvalitě piva, servisu a postupném budování značky se podařilo tento sen splnit. BERNARD se stal celostátně známou značkou a pojmem.

Pivovar začal být po určité době velmi úspěšný a Stanislav Bernard náhle zjistil, že je vyhořelý a nešťastný. Stál před otázkou, kde nalézt štěstí. V dnešní době je pro něj hledání štěstí jeden ze základních smyslů života a lidské existence.

Poslední roky se prokousávám k hledání podstaty. Prokousávám se k tomu ze všech stran a hodně používám intuici. Snažím se pochopit, jak to všechno funguje a dělá mě to šťastným, protože to dává zase smysl. A je jedno, jakou to má nálepku, jestli je to jóga, buddhismus nebo křesťanství. Je to krásná hra, celá ta existence!“ – Stanislav Bernard

Rozhovor se Stanislavem Bernardem:

A jak Stanislav Bernard pokračoval dál? Po 25 letech přenechal místo výkonného ředitele svému společníkovi a začal věnovat větší prostor sobě samému. „Postupně jsem se snažil vnitřně se osvobodit. A můžu vám říct, je to mazec!,“ pokračoval v líčení svého příběhu legendární český pivovarník. „Vždycky, když jsem měl pocit, že už jsem se vyrovnal s tím, že pouštím nějakou část, zjistil jsem, že jsem srostlý mnoha dalšími vlákny. Zjistil jsem, že ač nelpím na pozici, ten název společnosti představující mé jméno dává člověku určitou identitu. V té chvíli jsem se začal dotýkat podstaty svého ega.“

Celý rozhovor najdete ZDE.

Program:

17:00 – 19:00   –  přednáška s diskuzí

  • Proměna pivovaru za posledních 25 let
  • Firemní hodnoty
  • Pohled na současný svět
  • Diskuze

V průběhu večera se bude podávat pivo Bernard.

od 19:00     –       společenský večer s rautem španělské gastronomie a ochutnávkou vín

 

ROZHOVOR SE STANISLAVEM BERNARDEM

 

Partneři akce:

Logo_Tiburon_zlate_cerne_pozadi    Logo Vinofol  cma logo_var3 

03_RGB_logo společné_velká velikost nad 160 mm

Podrobnosti

Zahájení:
18.4.2018 17:00
Ukončení:
18.4.2018 21:00
Cena:
3.490 Kč bez DPH
Rubriky akcí:
, , ,

Pořadatel

CENTRUM ANDRAGOGIKY, S.R.O.
Telefon:
+420 773 695 306
Email:

Místo konání

Školicí centrum Cihelna
K Dolíkám 809/8b Hradec Králové, Královéhradecký kraj 503 11 Česká republika
+ Mapa Google

Pokud máte jakýkoli dotaz nebo konkrétní vzdělávací potřebu, jejíž téma jste zde nenašli, neváhejte nás kontaktovat.

Storno podmínky:

Registrací souhlasíte s následujícími storno poplatky: při odhlášení účastníka 1 – 5 dnů předem účtujeme storno poplatek  100% z ceny příslušné otevřené akce, v případě neodhlášení účtujeme taktéž celou cenu.