Novinky z Centra andragogiky

vstoupili jsme do nového roku tak rychle, jak rychle běží čas. První měsíc máme za sebou a už teď vidíme, že tento rok nám přinese mnoho změn. Tyto změny sledujeme, abychom je vyhodnotili a zařídili se podle nich. Výsledkem tohoto vyhodnocení je naše letošní „Téma roku“, kterým je EFEKTIVITA. Vyšší efektivita není jen o zrychlení procesů… před přidáním plynu je nejlepší se spíše „zastavit a prostudovat trasu“. V naší řeči to znamená přestat „školit“ a začít skutečně cílevědomě vzdělávat lidi, vložit do vzdělávání právě ten záměr zvyšování efektivity a to odstraněním všeho zbytečného, co nepřispívá ke zvyšování hodnoty produktu, který firmu živí.

Důležité je vzděláváním se v činnostech, které ušetří čas, nalezením konsenzu mezi TOP managementem a liniovými manažery, kteří řídí a vytvářejí hodnoty pro firmu. A je toho mnohem více, kde lze zlepšovat, zvláště když se podnítí aktivita lidí na těch pozicích, kde zlepšování přinese rychlý a nepopiratelný užitek, kterým je právě zvýšení efektivity. Zmínila jsem se o nástrojích, které máme pro vás připravené. Jde skutečně o nový směr ve vzdělávání, jehož důležitým parametrem je měřitelnost výsledků. Rádi vám přijedeme osobně prezentovat naše NEI – vzdělávací produkty. Ale ještě než nás pozvete vy, pozveme my vás na některou oblíbenou akci z rozšířené nabídky pro tento rok. Mnohým z vás jsou známé oblíbené Kulaté stoly - tematicky zaměřená setkání manažerů a odborníků našeho Klubu zlepšování, dále akce ČMA Regionálního klubu Severovýchodní Čechy a další. K novinkám patří Odborné snídaně Večery s osobností, přibudou různé eventyvíkendové akce, více se tematicky zaměříme na bezpečnost firem.Je toho letos více, než v předcházejících letech. Vše a kompletně najdete na našich webových stránkách.

 

Těšíme se, že ve spolupráci s vámi posuneme letos přece jen hranice efektivity kýženým směrem a to ne jen na chvíli, ale že nastartujeme společně nové trendy růstu vašich společností.

 

Ať je pro vás rok 2017 změnou k lepšímu.

 

PhDr. Marie Jírů
majitelka


ZAJÍMAVOSTI Z KULTURNÍHO A ŠKOLICÍHO CENTRA CIHELNA


HEJTMAN KRÁLOVÉHRADECKÉHO KRAJE V CENTRU ANDRAGOGIKY

ČMA Regionální klub, Severovýchodní Čechy (RKS) a Centrum andragogiky uspořádaly dne 7. 2. 2017 v kulturním a školicím centru Cihelna společnou diskuzi s hejtmanem Královéhradeckého kraje PhDr. Jiřím Štěpánem, PhD.

VÍCE O AKCI

 


INSPIRATIVNÍ PŘEDNÁŠKA S JANEM MÜHLFEITEM
Navštivte přednášku celosvětově uznávaného manažera za unikátní vstupné pouze pro Centrum andragogiky!

PŘIHLÁSIT SE

 


INTERNÍ KOMUNIKACE VE FIRMÁCH

Češi patří v zaměstnání k nejvíce stresovaným národům a to především díky nedostatečné komunikaci a spolupráci s kolegy. Hlavními nositeli informace jsou linioví manažeři a mistři. Vědí to? Pomocí průzkumu ve spolupráci s nadnárodní společností Ipsos a Institutem interní komunikace bychom rádi zjistili, jaký je stav interní komunikace v ČR, abychom naše vzdělávací programy úzce zaměřili.

Prosíme Vás proto o vyplnění krátkého dotazníku, jehož cílem je zlepšovat komunikaci se zaměstnanci, jejich spokojenost v zaměstnání, angažovanost a pracovní efektivitu. S daty Vás rádi seznámíme v rámci našich seminářů ohledně komunikace.

VYPLNIT DOTAZNÍK


ROZHOVOR MAJITELKY CENTRA ANDRAGOGIKY NA RÁDIU ZET

Firmy mohou své zaměstnance namotivovat školením. Majitelka společnosti Centrum andragogiky Marie Jírů v pořadu Marketing Zet říká, že vzdělávání dává další smysl kariéře a samotnému životu. Motivační nástroj, které školení představuje, může napomoci dalšímu růstu a seberealizaci pracovníků.

POSLECHNOUT SI CELÝ ROZHOVOR

Pokud máte jakýkoli dotaz nebo konkrétní vzdělávací potřebu, neváhejte nás kontaktovat.