Newsletter červen 2018 – Eventy z Centra andragogiky

CENTRUM ANDRAGOGIKY
newsletter červen 2018

EVENTY Z CENTRA ANDRAGOGIKY
Během léta je nejvyšší čas na přípravu podzimních eventových aktivit a večírků.
Vzdělání může mít mnoho podob. Naší prioritou jsou komplexní vzdělávací programy, založené na principu NEI – Neustálé zlepšování – Efektivita – Inovace, které je na míru šité našim klientům, odpovídají naturelu firmy a potřebám jejích zaměstnanců.

Více o unikátním vzdělávacím systému NEI (Neustálé zlepšování – Efektivita – Inovace), složeného ze čtyř vzájemně provázaných pilířů, směřujících ke zvýšení produktivity firemních procesů se dočtete
ZDE.
Ke zlepšování firemních postupů  patří nejen školení, ale také vzájemné poznávání napříč firmou a objevování potenciálu a nových nápadů. Jistě budete souhlasit, že k navazování nových vztahů a rozvoji nových nápadů nejlépe slouží neformální prostředí nebo prostředí mimo firmu.

Součástí Centra andragogiky je také Centrum eventu, které nabízí širokou škálu aktivit podle Vašich preferencí a přání. Nabízíme zajištění akcí kulturních, odpočinkových, sportovních, ale také formálních. Inspiraci naleznete přímo na webových stránkách
Centra eventu, níže najdete jen malou ochutnávku z toho, co pro Vás můžeme připravit.

NEI EVENTY U NÁS V CIHELNĚ
Zajímají Vás místa s příběhem? Využijte naše moderní a variabilní školicí středisko vybavené pro pořádání vnitřních i venkovních neformálních akcí. Na místě bývalé cihelny pro Vás můžeme připravit
eventy aktivní (sportovní, teambuildingové), kulturní (koncerty, večírky); gastronomické (od neformálního grilování až po řízenou degustaci), apod.

NEI EVENTY AKTIVNÍ, FORMÁLNÍ, UŽITEČNĚJŠÍ
Kromě akcí u nás v Centru Cihelna v Hradci Králové pro vás můžeme uspořádat eventy kdekoliv jinde, v ČR, ale i v zahraničí.

Jste aktivní firma a chcete si vyzkoušet slaňování, jízdu na koni nebo si chcete třeba jen společně a bez starostí užít s kolegy společné lyžování? Nabídněte svým zaměstnancům, kolegům nebo partnerům společné zážitky při aktivním odpočinku při společných výletech na zajímavá místa, při netradičních sportech nebo relaxujte pod dohledem odborníků na wellnes nebo v kreativních dílnách a na koncertech, vybraných divadelních představeních nebo na firemním plese. Pro inspiraci využijte naší
nabídky, ale rádi Vám event připravíme podle Vašich představ.
FORMÁLNÍ eventy Vám pomohou efektivně oslovit své klienty a představit nejen své produkty, ale i zaměstnance a tvář firmy. Uspořádáme pro Vás konference, setkání manažerů, nebo třeba roadshow pro zákazníky. Naši nabídku naleznete ZDE.
Rádi pomáháte tam, kde je to potřeba? Mají Vaši zaměstnanci srdce na pravém místě a rádi tráví svůj volný čas aktivně ve prospěch druhých? Chcete ve firmě v praxi ukázat, co znamená princip „CSR – corporate social responsibility“ Ukážeme Vám jak na to a uspořádáme pro Vás NEIUŽITEČNĚJŠÍ event, který posílí soudržnost firmy a prospěje místní komunitě. CSR aktivity nejsou vždy jen sbírka obnošeného šatstva nebo potravin pro potřebné, ale třeba čtení pro seniory, společné odpoledne pro neúplné rodiny, společné venčení psů z útulku, nebo údržba zeleně v zapomenutém parku. Další nápady na to, jak být užitečný i mimo firmu a jak v sobě objevit nový potenciál naleznete
ZDE.
Naše nabídka eventů je dostatečně široká a rozmanitá a podporuje kreativitu. Sami rádi zkoušíme nové věci a nové postupy, které nás posouvají v naší činnosti dál. Chceme Vám umožnit objevit díky eventům nové cesty v podnikání a dát průchod potenciálu a novým nápadům Vašich zaměstnanců.
 
Přejeme Vám krásné léto, přes které načerpáte hodně sil, a po prázdninách se znovu setkáme na našich kurzech a seminářích, které pro vás plánujeme.

Připravujeme:


Společenský večer s Janem Švejnarem

Proč si nevedeme tak dobře, jak by se čekalo? To byla jedna z otázek, na kterou se včera pokusil odpovědět ekonom Jan Švejnar, který byl vzácným hostem Centra andragogiky. O společenský večer s ním byl velký zájem, účastníci se kromě jiného dozvěděli, že ve vzdělávání klademe bohužel hlavně důraz na kvantitu a ne na kvalitu. V rámci srovnání světových univerzit nejsme ani mezi prvními 300 univerzitami, což je velmi alarmující. Pokud jste se setkání s Janem Švejnarem nemohli zůčastnit, prohlédněte si fotografie, které jsme včera pořídili.
A ještě jedna důležitá informace z úst tohoto renomovaného ekonoma zazněla – čeká nás velká změna ve vzdělávání v době průmyslové revoluce.4.0., nastane v dohledné době 10 – 20 let, a bude to největší průmyslová revoluce v dějinách.
 

FOTOGRAFIE A ROZHOVOR


David Gránský a Miroslav Hrabě v roli jak je neznáte

Dva znojemští rodáci se smyslem pro humor David Gránský a Miroslav Hrabě se rozpovídali o hereckém prostředí a netradičních zážitcích z natáčení v Centru Cihelna. Podívejte se, jak to vypadalo.

FOTOGRAFIE A ROZHOVOR


Společenský večer s Tomášem Sedláčkem

Společenský večer na téma digitalizace, propojování světa a problémy s tím spojené. Proč máme nacionalistické tendence, a budou nás řídit algoritmy? To byly otázky, na které odpovídal PhDr. Tomáš Sedláček PhD., autor knihy Ekonomie dobra a zla a člen několika významných mezinárodních i českých organizací.

FOTOGRAFIE A ROZHOVOR


 

Cihelna nabízí:

CENTRUM EVENTU
Eventy a vzdělávání k sobě jednoznačně patří. Proto jsme se rozhodli nabídnout vám možnost uspořádat s námi nejen školení, ale nově také eventy!

Uspořádejte školení vašich zaměstnanců a následně jim dopřejte uvolnění v podobě eventů. Pomozte upevnit vztahy ve Vaší společnosti díky zábavně vzdělávacímu teambuildingu.
Naplníme Vaše představy bez starostí a problémů. Nemusíte zatěžovat své zaměstnance s eventy, a ti se tak mohou věnovat své práci naplno.

WEBOVÉ STRÁNKY


PRONÁJEM ŠKOLICÍCH PROSTOR
Reprezentativní budova školicího centra je vhodná nejen k pořádání školení, seminářů, ale i pro konference či přednášky a různé kulturní a společenské akce. Je koncipována přibližně až pro 100 účastníků. Využít lze konferenční prostory, pět školicích místností vybavené kompletní infrastrukturou moderních multimediálních systémů, variabilním systémem židlí a stolů, recepci a zázemí pro občerstvení účastníků školení, seminářů a konferencí. Variabilita místností, včetně vybavení a techniky umožňuje přizpůsobit prostory na míru jednotlivým požadavkům. Školicí prostory jsou řešeny bezbariérově včetně sociálního zázemí.

 

VÍCE INFORMACÍ ZDE


RODINNÉ FIRMY
Rodinné firmy jsou základem každé stabilní ekonomiky. Rodinné podnikání je založené na vysoké odpovědnosti ke svému okolí a respektuje tradice a původní produkty. Investice do těchto typů firem zůstávají v regionech a tvoří tak základní systém jejich obslužnosti. Rodinné firmy jsou kvalitními a stabilními dodavateli.
Centrum andragogiky s.r.o. se díky vlastním zkušenostem z rodinného podnikání zabývá podporou rodinných firem. Dlouhodobě spolupracujeme s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR, momentálně na projektu „Rok rodinného podnikání 2018“.

VÍCE INFORMACÍ


U nás v kraji – reportáž z Centra andragogiky

Východočeská televize – Host dne: PhDr. Marie Jírů


PLÁNOVANÉ AKCE

Otevřené semináře

VÍCE INFORMACÍ ZDE >>

Kluby zlepšování

VÍCE INFORMACÍ ZDE >>

Společenské večery

VÍCE INFORMACÍ ZDE >>

Odborné snídaně

VÍCE INFORMACÍ ZDE >>

Škola personalistiky

VÍCE INFORMACÍ ZDE >>

Vzdělávání lektorů

VÍCE INFORMACÍ ZDE >>

Lektorské zkoušky

VÍCE INFORMACÍ ZDE >>

Nemáte možnost se zúčastnit ve stanovených termínech?
Máte u vás ve firmě víc zájemců o jedno téma?
Uspořádáme uzavřený kurz u vás pro vás!
Neváhejte nás kontaktovat!

obchod@centrumandragogiky.cz


Pokud máte jakýkoli dotaz nebo konkrétní vzdělávací potřebu, neváhejte nás kontaktovat.