Newsletter listopad 2018 – Před cílovou páskou

CENTRUM ANDRAGOGIKY
newsletter listopad

PŘED CÍLOVOU PÁSKOU

Nastupuje nejnáročnější období roku. V práci se finišuje s plněním cílů letošního roku. Blížící se Vánoce nám připomínají, zda jsme už nakoupili všechny dárky. Také začíná období firemních večírků a zábav.
Přes veškerou náročnost tohoto období zájem o školení neklesl. Velkou část firem stále trápí nedostatek kvalifikovaných i nekvalifikovaných pracovních sil. Tento problém část z nich řeší především investicí do vlastních lidí v podobě školení. Školí se a trénují různá témata v různých vzdělávacích oblastech. Jeden rys však mají společný. Vždy je to na míru zadavatele. Pravidelně o veškerém dění informujeme své příznivce na sociální síti

Facebook

Možná díky vysokým platům a nízké nezaměstnanosti to tak nevypadá, ale stále častěji se mluví o blížící se ekonomické krizi. Očekávaná ekonomická recese ovlivní jednotlivá odvětví. Firmy již nyní by měly více investovat do nových technologii. Změny nastanou i v lidské oblasti.
Znají budoucí zaměstnavatelé preference generaci Y tzv. mileniálů a generace Z? Tyto skupiny již brzy budou dominovat na pracovním trhu. Mileniálové stojí o příležitost dalšího vzdělávání a růstu, flexibilitu, zajímavou práci a adekvátní finanční ohodnocení. A na druhé straně je dostatečně využit potenciál seniorů? V českých firmách obecně panuje přesvědčení, že starší osoby brzdí rozvoj, představují zátěž a jsou neproduktivní. Je obava z jejich nižší výkonnosti, nedostatečné znalosti jazyků a z toho, že nezapadnou do mladšího týmu. Zkušení personalisté ovšem vědí, že je to nesmysl.
Zkušení personalisté také využívají ke vzdělávání svých stávajících i nových zaměstnanců dotačních možností v rámci Operačního programu Zaměstnanost. V současné době se připravuje velmi zajímavá výzva! Jedná se o výzvu, která reaguje nejen na stávající potřeby firmem, ale především umí zareagovat na potřeby budoucí!! Kontaktujte nás: +420 773 695 294 obchod@centrumandragogiky.cz

Čas večírků

Předvánoční čas se pomalu blíží a nás čeká Mikulášské setkání, které chystáme ve čtvrtek 06. 12. 2018. Tentokrát to bude v netradičním stylu a především příznivci japonské a indické kuchyně si přijdou na své.
Využijte i Vy naše vybavené prostory bývalé cihelny. Hodí se nejen na školení, ale právě i na večírky a společenská setkání. Cenu Vám vytvoříme na míru. Pozor, kalendář se plní!

NETRADIČNÍ MIKULÁŠSKÉ SETKÁNÍ

PRONÁJEM PROSTOR


ZAJÍMAVOSTI Z KULTURNÍHO A ŠKOLICÍHO CENTRA CIHELNA

 

Uspořádali jsme v centru Cihelna:


„Jak moderně hledat nové zaměstnance? aneb „Moderní řešení nedostatku lidí“

„Lidé už nechodí hledat nabídky zaměstnání, nabídky zaměstnání hledají lidi!“ – aktuální téma, které trápí většinu zaměstnavatelů, jsme probírali v rámci naší NEI snídaně.

FOTOGRAFIE


„Jak moderně hledat nové zaměstnance? aneb „Moderní řešení nedostatku lidí“
Nabídka zaměstnání je Váš nový produkt!
Účastníci školení se dozvěděli, co musí změnit, aby měli dostatek kvalitních kandidátů.
Volné pokračování NEI snídaně proběhlo v rámci otevřeného semináře 27.11.2018.

 

Cihelna nabízí:

CENTRUM EVENTU

Eventy a vzdělávání k sobě jednoznačně patří. Proto jsme se rozhodli nabídnout vám možnost uspořádat s námi nejen školení, ale nově také eventy!

Uspořádejte školení vašich zaměstnanců a následně jim dopřejte uvolnění v podobě eventů. Pomozte upevnit vztahy ve Vaší společnosti díky zábavně vzdělávacímu teambuildingu.
Naplníme Vaše představy bez starostí a problémů. Nemusíte zatěžovat své zaměstnance s eventy, a ti se tak mohou věnovat své práci naplno.

WEBOVÉ STRÁNKY


PRONÁJEM ŠKOLICÍCH PROSTOR

Reprezentativní budova školicího centra je vhodná nejen k pořádání školení, seminářů, ale i pro konference či přednášky a různé kulturní a společenské akce. Je koncipována přibližně až pro 100 účastníků. Využít lze konferenční prostory, pět školicích místností vybavené kompletní infrastrukturou moderních multimediálních systémů, variabilním systémem židlí a stolů, recepci a zázemí pro občerstvení účastníků školení, seminářů a konferencí. Variabilita místností, včetně vybavení a techniky umožňuje přizpůsobit prostory na míru jednotlivým požadavkům. Školicí prostory jsou řešeny bezbariérově včetně sociálního zázemí.

VÍCE INFORMACÍ ZDE


RODINNÉ FIRMY
Rodinné firmy jsou základem každé stabilní ekonomiky. Rodinné podnikání je založené na vysoké odpovědnosti ke svému okolí a respektuje tradice a původní produkty. Investice do těchto typů firem zůstávají v regionech a tvoří tak základní systém jejich obslužnosti. Rodinné firmy jsou kvalitními a stabilními dodavateli.
Centrum andragogiky s.r.o. se díky vlastním zkušenostem z rodinného podnikání zabývá podporou rodinných firem. Dlouhodobě spolupracujeme s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR, momentálně na projektu „Rok rodinného podnikání 2018“.

VÍCE INFORMACÍ


Den otevřených dveří – Dětské centrum CIHLIČKA

U nás v kraji – reportáž z Centra andragogiky

Východočeská televize – Host dne: PhDr. Marie Jírů

 

Nenašli jste v nabídce téma, které byste uvítali? Dejte nám vědět a o nic dalšího se nemusíte starat. Vše zajistíme.

Nemáte možnost se zúčastnit ve stanovených termínech?
Máte u vás ve firmě víc zájemců o jedno téma?
Uspořádáme uzavřený kurz u vás pro vás!
Neváhejte nás kontaktovat!

obchod@centrumandragogiky.cz


Pokud máte jakýkoli dotaz nebo konkrétní vzdělávací potřebu, neváhejte nás kontaktovat.