Newsletter říjen 2018 – Čas večírků se blíží

CENTRUM ANDRAGOGIKY
newsletter říjen2018

Čas večírků

Předvánoční čas se pomalu blíží a nás čeká Mikulášské setkání, které chystáme ve čtvrtek 06. 12. 2018. Tentokrát to bude v netradičním stylu a především příznivci japonské a indické kuchyně si přijdou na své.
Využijte i Vy naše vybavené prostory bývalé cihelny. Hodí se nejen na školení, ale právě i na večírky a společenská setkání. Cenu Vám vytvoříme na míru. Pozor, kalendář se plní!

NETRADIČNÍ MIKULÁŠSKÉ SETKÁNÍ

PRONÁJEM PROSTOR

Týden vzdělávání dospělých se blíží

Týden vzdělávání dospělých je celostátní, ale i celosvětová akce na podporu účasti dospělých na jejich vzdělávání v dospělosti. V rámci TVD se konají stovky akcí v desítkách měst ČR, které mají podobu ukázkových kurzů, testování znalostí a dovedností a celé řady dalších aktivit.
Každý rok se i my podílíme na vzdělávání pro dospělé, letošní rok můžete navštívit následující ukázky, které jsme si jako ochutnávku pro vás připravili:

PŘIPRAVENÉ UKÁZKY

DO KONCE ROKU NÁS JEŠTĚ ČEKÁ

Otevřené semináře

VÍCE INFORMACÍ ZDE >>

Kluby zlepšování

VÍCE INFORMACÍ ZDE >>


Plánujeme školení na rok 2019

Jak jste na tom vy? Máte již hotový vzdělávací plán na příští rok? Fluktuace zaměstnanců je drahá. Kompetence „rozhodovat“ a umění udržet kvalitní zaměstnance zvyšuje konkurenceschopnost firmy.  Spokojenost a odbornost zaměstnanců má přímý vliv na výši nákladů, obrat a zisk firmy. Přesto nemáte dostatečný rozpočet Vaší firmy na vzdělání sebe a svých kolegů. Využijte dotačních možností společně s námi !
Kontakt: +420 773 695 294, obchod@centrumandragogiky.cz

 

Tréninky na míru a  interaktivní formou

Intenzita našich seminářů, workshopů a tréninků s našimi zákazníky se zvýšila.
Témata byla a jsou z různých oblastí vzdělávání- obecné IT, odborné kurzy, měkké a manažerské dovednosti. Charakteristickým rysem pro všechna školení a tréninky je interaktivní způsob výuky se zapojením všech účastníků kombinujíce individuální projevy s týmovou prací.

00898742-04c7-419c-8385-7794da15c153

Jak jsme vás již informovali v posledním newsletteru, od září je v plném provozu Dětský klub Cihlička pro děti na 1. stupni ZŠ. Z nové, moderně vybudované budovy a přilehlého hřiště je slyšet nejen dětský smích, ale i angličtina nebo piano. A 1. listopadu tohoto roku se otevřeli dveře Dětské skupiny Cihlička pro děti od dvou let.
18. října 2018 se konal Den otevřených dveří Dětské skupiny a Dětského klubu „ Cihlička“. Pro ty z vás, kteří se nezúčastnili, uvádíme reportáž:


ZAJÍMAVOSTI Z KULTURNÍHO A ŠKOLICÍHO CENTRA CIHELNA

 

Uspořádali jsme v centru Cihelna:


Číše vína s radním pro regionální rozvoj Bc. Pavlem Hečkem

17. října 2018, u nás v Cihelně, proběhla Číše vína s radním pro regionální rozvoj KHK Bc. Pavlem Hečkem. Mluvilo se nejen o dosažených úspěších, ale i o plánovaných projektech na podporu našeho regionu.
Již 20.11.2017!

FOTOGRAFIE A TISKOVÁ ZPRÁVA


Jak spolu lépe komunikovat, domluvit se, a dosáhnout stanovených cílů
Efektivní komunikace je nezbytnou součástí k dosažení stanovených cílů nejen na pracovišti. Jak se zdokonalit v komunikačních dovednostech bylo tématem otevřeného semináře.

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ

 

Cihelna nabízí:

CENTRUM EVENTU

Eventy a vzdělávání k sobě jednoznačně patří. Proto jsme se rozhodli nabídnout vám možnost uspořádat s námi nejen školení, ale nově také eventy!

Uspořádejte školení vašich zaměstnanců a následně jim dopřejte uvolnění v podobě eventů. Pomozte upevnit vztahy ve Vaší společnosti díky zábavně vzdělávacímu teambuildingu.
Naplníme Vaše představy bez starostí a problémů. Nemusíte zatěžovat své zaměstnance s eventy, a ti se tak mohou věnovat své práci naplno.

WEBOVÉ STRÁNKY


PRONÁJEM ŠKOLICÍCH PROSTOR

Reprezentativní budova školicího centra je vhodná nejen k pořádání školení, seminářů, ale i pro konference či přednášky a různé kulturní a společenské akce. Je koncipována přibližně až pro 100 účastníků. Využít lze konferenční prostory, pět školicích místností vybavené kompletní infrastrukturou moderních multimediálních systémů, variabilním systémem židlí a stolů, recepci a zázemí pro občerstvení účastníků školení, seminářů a konferencí. Variabilita místností, včetně vybavení a techniky umožňuje přizpůsobit prostory na míru jednotlivým požadavkům. Školicí prostory jsou řešeny bezbariérově včetně sociálního zázemí.

VÍCE INFORMACÍ ZDE


RODINNÉ FIRMY
Rodinné firmy jsou základem každé stabilní ekonomiky. Rodinné podnikání je založené na vysoké odpovědnosti ke svému okolí a respektuje tradice a původní produkty. Investice do těchto typů firem zůstávají v regionech a tvoří tak základní systém jejich obslužnosti. Rodinné firmy jsou kvalitními a stabilními dodavateli.
Centrum andragogiky s.r.o. se díky vlastním zkušenostem z rodinného podnikání zabývá podporou rodinných firem. Dlouhodobě spolupracujeme s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR, momentálně na projektu „Rok rodinného podnikání 2018“.

VÍCE INFORMACÍ


U nás v kraji – reportáž z Centra andragogiky

Východočeská televize – Host dne: PhDr. Marie Jírů

 

Nenašli jste v nabídce téma, které byste uvítali? Dejte nám vědět a o nic dalšího se nemusíte starat. Vše zajistíme.

Nemáte možnost se zúčastnit ve stanovených termínech?
Máte u vás ve firmě víc zájemců o jedno téma?
Uspořádáme uzavřený kurz u vás pro vás!
Neváhejte nás kontaktovat!

obchod@centrumandragogiky.cz


Pokud máte jakýkoli dotaz nebo konkrétní vzdělávací potřebu, neváhejte nás kontaktovat.