Newsletter únor: jak mít spokojené zaměstnance?

CENTRUM ANDRAGOGIKY
newsletter únor 2018

Překvapivě jednoduchý klíč, jak mít spokojené zaměstnance
Vzdělávání jako firemní benefit aneb klíč pro obě strany
Doba, kdy platilo, že zaměstnance motivuje pouze mzda, je dávno pryč. Na vrcholu jsou taktéž firemní benefity. Do nového roku s novým benefitem?? Nemusíte, stačí využít benefit, který patří dlouhodobě mezi největší motivátory a to je VZDĚLÁVÁNÍ.
Firemní benefity jsou v dnešní době standardem a samozřejmostí pro mnoho firem ale také pro mnoho zaměstnanců. Obecně je cílem benefitů motivovat k lepším výsledkům a loajalitě. Firemní benefity mohou ovlivňovat nejen firemní kulturu ale i samotné rozhodování o výběru vlastního pracovního místa.
Výhody mohou mít různou podobu, od těch standardních např. stravenky, služební telefon, pc a vůz pro soukromé účely, sick days, pitný režim na pracovišti až po ty opravdu hodnotnější, nebo spíše netradiční formy motivace, jako např. cafeterie, péče o zdravý životní styl, work life balance nebo čím dál častější volnočasové aktivity, příspěvky na dovolenou atd.
V posledních letech však firmy přicházejí na to, že tyto „běžné“ výhody postrádají smysl motivace a nejsou tak efektivní. Proč? Standardizované finanční benefity jsou dostupné a nemají zřejmou přidanou hodnotu. Firmy od těchto benefitů samozřejmě neupouštějí, ale často k nim přidávají i nefinanční formy odměn, které mají daňové zvýhodnění i pro zaměstnance.

CELÝ ČLÁNEK NAJDETE ZDE

Připravujeme:


„NEJSOU LIDI“ – MÁME ŘEŠENÍ – KVALITNÍ MISTR/VEDOUCÍ

Jak spolu lépe komunikovat, domluvit se, a dosáhnout stanovených cílů
Dobrá vzájemná komunikace mezi vedoucím a podřízeným je základem stability každé firmy a důležitým předpokladem pro udržení kvalitních zaměstnanců. Atmosféra na pracovišti a mezilidské vztahy jsou stejně důležité jako finanční ohodnocení. Obzvlášť dnes, kdy je nedostatek zkušených a kvalitních pracovníků v mnoha profesích.
Zúčastněte se i Vy 
14. 3. 2018 otevřeného semináře s lektorem s bohatými manažerskými zkušenostmi Ing. Jurajem Eiselem, Ph.D.!

VÍCE O AKCI


UDRŽTE SI DOBRÉ ZAMĚSTNANCE!
VÍME JAK NA TO!
Budování dobrého jména podniku pomocí komunikace uvnitř firmy

Pravidla v komunikaci zvyšují oddanost a loajalitu zaměstnanců. Budování dobrého jména firmy pomocí komunikace uvnitř firmy je základ stability každé firmy a pomáhá udržet kvalitní zaměstnance.
Zúčastněte se i Vy 
12.4.2018 otevřeného semináře s lektorskou kapacitou pro téma interní komunikace Mgr. Bohdanou Kašparovou!

VÍCE O AKCI


SPOLEČENSKÝ VEČER SE STANISLAVEM BERNARDEM
Vybudovat firmu je jedna část a jak z ní zavčas odejít, část druhá. Jak najít smysl života a štěstí. Přijďte se inspirovat a diskutovat se Stanislavem Bernardem. Stanislav Bernard je člověk, kterého zná snad celý národ. A pokud ne přímo jeho, tak minimálně brand piva Bernard.
Již 18. 4. 2018 jsme pro Vás v Centru andragogiky připravili přednášku se Stanislavem Bernardem se zaměřením na proměnu pivovaru, firemní hodnoty a hlavně na pohled na dnešní svět.
V průběhu večera se bude podávat pivo Bernard.
Po přednášce pro vás bude připraven raut španělské gastronomie a ochutnávka vína.

Využijte naši speciální nabídku!
Pokud si zakoupíte 2 vstupenky, za druhou  zaplatíte jen 50%.

VÍCE O AKCI

 

 

 

 


Uspořádali jsme v centru Cihelna:

NEFORMÁLNÍ OBĚD S PREZIDENTEM ČMA

Na jednom z mnoha setkání zakladatelky a majitelky Centra andragogiky a také předsedkyně České manažerské asociace Regionálního klubu Severovýchodní Čechy Marie Jírů a prezidenta ČMA Pavlem Kafkou, je napadlo  uspořádat alespoň jednou do roka společný oběd pro manažery z významných firem ze severovýchodu Čech. A tak se také stalo.

CELÝ ČLÁNEK

TISKOVÁ ZPRÁVA


PERSONALISTIKA V AUTOMOBILOVÉM PRŮMYSLU
Společně jsme realizovali workshop na téma Personalistika v automobilovém průmyslu. Co jsme dělali?
Určili jsme si oblasti, ve kterých úkoly oddělení řízení lidských zdrojů ovlivňují požadavky ISO 9001 a IATF 16949. Seznámili se s požadavky standardů v daných oblastech a hledali výklad požadavků, které jsou nejasné, málo srozumitelné nebo velmi obecné. Diskutovali jsme, jak požadavky naplnit, jaké systémové nástroje se v dané oblasti používají a jaké přínosy nebo rizika znamenají pro práci personalisty. Účastníci byli velice spokojeni s doplňujícími informacemi k normě a následná diskuze pro ně byla velice obohacující.

 


CENTRUM EVENTU
Eventy a vzdělávání k sobě jednoznačně patří. Proto jsme se rozhodli nabídnout vám možnost uspořádat s námi nejen školení, ale nově také eventy!

Uspořádejte školení vašich zaměstnanců a následně jim dopřejte uvolnění v podobě eventů. Pomozte upevnit vztahy ve Vaší společnosti díky zábavně vzdělávacímu teambuildingu.
Naplníme Vaše představy bez starostí a problémů. Nemusíte zatěžovat své zaměstnance s eventy, a ti se tak mohou věnovat své práci naplno.

WEBOVÉ STRÁNKY


PRONÁJEM ŠKOLICÍCH PROSTOR
Reprezentativní budova školicího centra je vhodná nejen k pořádání školení, seminářů, ale i pro konference či přednášky a různé kulturní a společenské akce. Je koncipována přibližně až pro 100 účastníků. Využít lze konferenční prostory, pět školicích místností vybavené kompletní infrastrukturou moderních multimediálních systémů, variabilním systémem židlí a stolů, recepci a zázemí pro občerstvení účastníků školení, seminářů a konferencí. Variabilita místností, včetně vybavení a techniky umožňuje přizpůsobit prostory na míru jednotlivým požadavkům. Školicí prostory jsou řešeny bezbariérově včetně sociálního zázemí.

 

VÍCE INFORMACÍ ZDE


RODINNÉ FIRMY
Rodinné firmy jsou základem každé stabilní ekonomiky. Rodinné podnikání je založené na vysoké odpovědnosti ke svému okolí a respektuje tradice a původní produkty. Investice do těchto typů firem zůstávají v regionech a tvoří tak základní systém jejich obslužnosti. Rodinné firmy jsou kvalitními a stabilními dodavateli.
Centrum andragogiky s.r.o. se díky vlastním zkušenostem z rodinného podnikání zabývá podporou rodinných firem. Dlouhodobě spolupracujeme s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR, momentálně na projektu „Rok rodinného podnikání 2018“.

VÍCE INFORMACÍ


PLÁNOVANÉ AKCE

Otevřené semináře

VÍCE INFORMACÍ ZDE >>

Kluby zlepšování

VÍCE INFORMACÍ ZDE >>

Společenské večery

VÍCE INFORMACÍ ZDE >>

Odborné snídaně

VÍCE INFORMACÍ ZDE >>

Škola personalistiky

VÍCE INFORMACÍ ZDE >>

Vzdělávání lektorů

VÍCE INFORMACÍ ZDE >>

Lektorské zkoušky

VÍCE INFORMACÍ ZDE >>

Nemáte možnost se zúčastnit ve stanovených termínech?
Máte u vás ve firmě víc zájemců o jedno téma?
Uspořádáme uzavřený kurz u vás pro vás!
Neváhejte nás kontaktovat!

obchod@centrumandragogiky.cz


Pokud máte jakýkoli dotaz nebo konkrétní vzdělávací potřebu, neváhejte nás kontaktovat.