Newsletter září 2018 – Ohlédnutí za létem

CENTRUM ANDRAGOGIKY
newsletter září 2018

Rekordní vysoké teploty letošního léta skončily.
Nastal čas krátkého letního bilancování

Příměstské tábory o prázdninách

Již po čtvrté v řadě se letos o prázdninách konal příměstský tábor v Centru Cihelna ve Svobodných Dvorech. Celkem 4 termínů se účastnilo 60 dětí nejen z Hradce Králové. Všechny táborové týdny proběhly v pohodové náladě a převážně za slunného počasí. Děti skvěle spolupracovaly, jak v týmech, tak mezi sebou. Na děti čekal doprovodný program ve spolupráci se záchrannými složkami KHK. Den děti začínaly zábavnou rozcvičkou a pokračovaly hrami venku i vevnitř, vyrobily si vlastního mazlíčka, toulaly se po Evropě a procvičovaly anglická slovíčka zábavnou formou, atd. Těšíme se na další příměstský tábor společně s vámi, který bude už o jarních prázdninách!!!

FOTOGRAFIE Z TÁBORŮ
ŘEKLI O TÁBORU


 

Dětské centrum ŠANCE

Začátkem června letošního roku jsme začali s výstavbou moderního dětského centra ŠANCE. Jsme velice rádi, že už v září jsme mohli přivítat děti v našem novém Dětském klubu Cihlička  pro děti na 1. stupni ZŠ. V průběhu celého projektu jsou dětem nabízeny hudební a další oddechové činnosti, pohybové aktivity a výtvarné dílny. V současné době se pro děti  připravuje pravidelná výuka hry na piano s využitím doprovodných nástrojů. Dětské centrum ve Svobodných Dvorech je ideálním místem pro trávení volné času po škole. Děti po příchodu mohou napsat domácí úkoly a ve zbylé části dne rozvíjet své dovednosti v rámci nabízených her a aktivit. Hlídání dětí je zdarma.

Od listopadu tohoto roku se pro veřejnost otevře také nová Dětská skupina Cihlička, zaměřená na technické vzdělávání, určená dětem od 2 let do zahájení povinného předškolního vzdělávání. Vlastní dětské hřiště umožňuje každodenní pobyt dětí venku a poskytuje dostatek prostoru pro hru i relaxaci v přímém kontaktu s přírodou. Pro děti je zajištěn denní program zohledňující rozvoj dítěte po stránkách fyzických i duševních. Naším cílem je, aby děti do dětské skupiny docházely s radostí a chutí objevovat. Profesionální práce pečovatelek je postavena na vzájemné důvěře a každodenní komunikaci s rodiči. Pouze 500 Kč/měsíc. Máme poslední volná místa. Kontaktujte nás na tel. 774 498 719.

VÍCE INFORMACÍ ZDE


Školení, tréninky na míru

Většina z vás zná naše motto „„Firma je taková, jak vzdělané má lidi.“. Není to jen motto paní majitelky PhDr. Marie Jírů, ale každého z nás ve společnosti.  Letošní prázdniny byly toho důkazem. Náš tým prošel několika různými školeními a tréninky – zlepšili  jsme své dovednosti v programech MS Office, trénovali jsme efektivní komunikaci a revidovali jsme naše firemní  procesy, atd.

A nebyli jsme v tom sami. S našimi zákazníky jsme realizovali semináře, workshopy a tréninky v oblastech vzdělávání- obecné IT, technicko-odborné kurzy a především workshopy v měkkých a manažerských dovednostech.
Ti, kteří nás sledují na sociální síti, měli vždy  od nás čerstvé informace
Facebook

 
To bylo malé ohlédnutí za letošními prázdninami. Nastal podzim, teploty nepříjemně klesly a nastal ideální čas naplánovat školení do konce roku 2018.

PLÁNOVANÉ AKCE

Otevřené semináře

VÍCE INFORMACÍ ZDE >>

Kluby zlepšování

VÍCE INFORMACÍ ZDE >>

Společenské večery

VÍCE INFORMACÍ ZDE >>

Odborné snídaně

VÍCE INFORMACÍ ZDE >>

Škola personalistiky

VÍCE INFORMACÍ ZDE >>

Vzdělávání lektorů

VÍCE INFORMACÍ ZDE >>

Lektorské zkoušky

VÍCE INFORMACÍ ZDE >>


 

Cihelna nabízí:

CENTRUM EVENTU
Eventy a vzdělávání k sobě jednoznačně patří. Proto jsme se rozhodli nabídnout vám možnost uspořádat s námi nejen školení, ale nově také eventy!

Uspořádejte školení vašich zaměstnanců a následně jim dopřejte uvolnění v podobě eventů. Pomozte upevnit vztahy ve Vaší společnosti díky zábavně vzdělávacímu teambuildingu.
Naplníme Vaše představy bez starostí a problémů. Nemusíte zatěžovat své zaměstnance s eventy, a ti se tak mohou věnovat své práci naplno.

WEBOVÉ STRÁNKY


PRONÁJEM ŠKOLICÍCH PROSTOR
Reprezentativní budova školicího centra je vhodná nejen k pořádání školení, seminářů, ale i pro konference či přednášky a různé kulturní a společenské akce. Je koncipována přibližně až pro 100 účastníků. Využít lze konferenční prostory, pět školicích místností vybavené kompletní infrastrukturou moderních multimediálních systémů, variabilním systémem židlí a stolů, recepci a zázemí pro občerstvení účastníků školení, seminářů a konferencí. Variabilita místností, včetně vybavení a techniky umožňuje přizpůsobit prostory na míru jednotlivým požadavkům. Školicí prostory jsou řešeny bezbariérově včetně sociálního zázemí.

 

VÍCE INFORMACÍ ZDE


RODINNÉ FIRMY
Rodinné firmy jsou základem každé stabilní ekonomiky. Rodinné podnikání je založené na vysoké odpovědnosti ke svému okolí a respektuje tradice a původní produkty. Investice do těchto typů firem zůstávají v regionech a tvoří tak základní systém jejich obslužnosti. Rodinné firmy jsou kvalitními a stabilními dodavateli.
Centrum andragogiky s.r.o. se díky vlastním zkušenostem z rodinného podnikání zabývá podporou rodinných firem. Dlouhodobě spolupracujeme s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR, momentálně na projektu „Rok rodinného podnikání 2018“.

VÍCE INFORMACÍ


U nás v kraji – reportáž z Centra andragogiky

Východočeská televize – Host dne: PhDr. Marie Jírů

David Gránský a Miroslav Hrabě v roli jak je neznáte

Společenský večer s Tomášem Sedláčkem

Společenský večer s Janem Švejnarem

Nenašli jste v nabídce téma, které byste uvítali? Dejte nám vědět a o nic dalšího se nemusíte starat. Vše zajistíme.

Nemáte možnost se zúčastnit ve stanovených termínech?
Máte u vás ve firmě víc zájemců o jedno téma?
Uspořádáme uzavřený kurz u vás pro vás!
Neváhejte nás kontaktovat!

obchod@centrumandragogiky.cz


Pokud máte jakýkoli dotaz nebo konkrétní vzdělávací potřebu, neváhejte nás kontaktovat.