Odborné kurzy jsou v kurzu

Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců sehrávají významnou roli pro další vývoj, perspektivu i prosperitu každé firmy. Z hlediska zajištění trvalého rozvoje ekonomiky i celé společnosti je potřebné, aby vzdělávací sféra v dostatečné míře reagovala na měnící se ekonomické i sociální podmínky. V poslední době roste poptávka po odborných kurzech zejména z oblasti strojírenství, stavitelství, chemicko-technologického či textilního zpracování.
O tom, že odbornost je důležitá v každém oboru není třeba vůbec diskutovat. Poptávka po odborných kurzech přichází ze všech podnikatelských sfér. Příkladem může být velký zájem především výrobních společností, které školí své zaměstnance v odborných kurzech, jejichž zaměření je opravdu různorodé a většinou je připravováno „na míru“. Zvýšil se zájem velkých obchodních řetězců s oděvy a sportovním vybavením o specifika nových vláken, jejich vlastnosti v konfekčních výrobcích a proškolení zaměstnanců odpovědných za kvalitu či samotné prodavače. Dodavatelé navázaní na automobilový průmysl jsou zase dychtiví novinek a zkušeností s rychle se rozšiřujícím odvětvím zpracování a odlévání plastů a kovů. Zájem je o školení pro seřizovače strojů na vstřikování plastů, školení týkající se technologie vstřikování plastů, výroby a údržby forem, technologie vysokotlakého lití, metalurgie slitin hliníku či vady odlitků ze slitin hliníku, a další. Klientům nabízíme i možnost sestavit si vlastní školení kombinací stávajících modulů nebo se podílet na tvorbě obsahu nového tématu. Pro Centrum andragogiky není nic nemožné.  Jak říká majitelka Centra andragogiky: „Firma je taková, jak vzdělané má lidi. Je důležité, aby investice, včetně času, vložené do rozvoje zaměstnanců přinesly co nejvíce jak zaměstnancům, tak firmě.“


ZAJÍMAVOSTI Z KULTURNÍHO A ŠKOLICÍHO CENTRA CIHELNA


newsletter1

CENTRUM ANGRAGOGIKY PŘEDSTAVUJE NOVÉ BEZPEČNOSTNÍ ŠKOLICÍ PROGRAMY A SPOJUJE SE S ODBORNÍKY!

Demotivace zaměstnanců, drby, fámy, multikulturnost prostředí, kyberšikana…to vše a mnohem více dnes vytváří nebezpečné aspekty, které pak mají negativní vliv na práci celého pracovního týmu, potažmo i celé firmy. Centrum andragogiky s.r.o. a poradenská firma Doverville s.r.o. proto připravily sérii čtyř vzdělávacích modulů – Lidé, Majetek, Informace a Kontinuita podnikání, které se věnují klíčovému tématu FIREMNÍ BEZPEČNOSTI.

„Hlavním důvodem naší spolupráce jsou nově se objevující bezpečnostní rizika a výzvy, se kterými se naši klienti potýkají. Chtěli jsme jim vyjít vstříc, a proto jsme se spojili s přední odbornicí na bezpečnost paní Veronikou Fáberovou a její společností Doverville s.r.o. Společně jsme vypracovali nabídku unikátních vzdělávacích programů, které přes to, že se zabývají bezpečnostní problematikou, nejsou určeny primárně pro bezpečnostní odborníky, ale naopak pro všechny manažery v podnikové struktuře,“ říká majitelka Centra andragogiky PhDr. Marie Jírů.

„Se vzděláváním v oblasti podnikové bezpečnosti máme mnoho let zkušeností“, sdělila jednatelka společnosti Doverville s.r.o. Veronika Fáberová „manažeři si ne vždy uvědomují, jak svými rozhodnutími ovlivňují bezpečnost podniku.Samozřejmě jsme připraveni reagovat i na nové požadavky klientů, které vplývají ze současné situace na trhu práce – nedostatek pracovních sil, využívání služeb personálních agentur, dovoz cizinců apod.“.

 
Představení nových programů odborné veřejnosti již úspěšně proběhlo a zájem ze stran klientů je veliký. Proto jsme se rozhodli věnovat se problematice bezpečnosti více na několika seminářích:

27. dubna „Bezpečnostní problémy a kulturní rozdíly spojené s agenturním zaměstnáváním“
16. května “ Drogy a zaměstnanci“ 
6. června   „Příprava na nové evropské  požadavky na ochranu osobních údajů GDPR“
září           „Způsoby prověřování spolehlivosti zaměstnanců“

O všech chystaných seminářích Vás budeme včas informovat.


SVĚTOZNÁMÝ MANAŽER JAN MÜHLFEIT PŘEDNÁŠEL V CENTRU ANDRAGOGIKY
„Největší potenciál který máme nám sedí mezi ušima“. To byla jedna z hlavních myšlenek přednášky úspěšného českého manažera Jana Mühlfeita, který koncem února v Centru andragogiky před plným sálem představil zaručený recept na odhalení svých silných stránek a poradil, jak být šťastný a úspěšný. V rámci avizovaných inovací na rok 2017 chystáme další společenské večery. 25. dubna se můžete například těšit na Ladislava Špačka a 30. května navštíví Centrum andragogiky prof.Milan Zelený.

PODÍVAT SE NA VIDEO Z PŘEDNÁŠKY


 

BUSSINES ETIKETA PODLE LADISLAVA ŠPAČKA

Jiří Guth-Jarkovský kdysi řekl, že je „slušnost člověku vrozená, ale zdvořilosti se musíme učit“. 25. dubna od 17:00 jsme pro Vás v Centru andragogiky připravili přednášku Ladislava Špačka na téma“ Bussines etiketa“. Dozvíte se například jaká jsou společenská pravidla v oblékání, jak se chovat na obchodní schůzce nebo jak rozumět zkratkám na pozvánce.

VÍCE O AKCI

 


PODPOŘTE MARII JÍRŮ V SOUTĚŽI ŽENA REGIONU

Majitelka Centra andragogiky PhDr. Marie Jírů byla nominována do celorepublikové soutěže Žena region
u. Zapojte se do soutěže i Vy a podpořte nás v hlasování!

HLASOVAT


Pokud máte jakýkoli dotaz nebo konkrétní vzdělávací potřebu, neváhejte nás kontaktovat.