Poslední dva turnusy příměstských táborů jsou za námi

Poslední dva srpnové týdny jsme se skvěle bavili,
na příměstském táboře angličtinu luštili.
Ráno jsme si zacvičili,
s Jáňou dřepy procvičili.
Schovka, to je heslo dne,
teď nás nikdo nenajde.
Loučení snadné nebylo,
všem se nám tu moc líbilo.
Vyrobili jsme si malé bludišťáky,
snad se uvidíme za rok taky!

Podívejte se na fotografie z táborů ZDE.