„Chceme-li mít nějakou budoucnost, pojmenujme ji UDRŽITELNÝ ROZVOJ.“

Za téma roku jsme si v roce 2013 zvolili udržitelný rozvoj. Jde o problematiku, která prostupuje dění ve firemní, veřejné i společenské oblasti – ovlivňuje naši budoucnost, kvalitu života a vlastně i to, jestli vůbec nějakou budoucnost jako lidstvo máme.

Téma udržitelného rozvoje má čím dál více příznivců a patříme mezi ně i my. Firmám a organizacím v ČR poskytujeme informační podporu, prostřednictvím poradenství nabízíme pomoc při řešení této vysoce aktuální problematiky, a to přímo v prostředí dané organizace.

Napříč laickou i odbornou veřejností iniciujeme firemní i společenskou diskusi. Nebojíme se nazývat věci pravými jmény a podporujeme jakoukoliv aktivitu a podněty na toto téma.

Navazujeme tak na předchozí roky, v nichž jsme si za témata zvolili etiku, loajalitu a CSR. Ta společně s udržitelným rozvojem tvoří logický celek, bez něhož je samotná tvorba zisku pouhou cestou do záhuby.

Udržitelný rozvoj popularizujeme nejen jako žádoucí součást firemní strategie, ale i jako nezbytný prvek k přežití a zajištění stabilní a růstové budoucnosti dané firmy či organizace.

Chcete vědět, jaké aktivity jsme na téma udržitelného rozvoje připravili? Prohlédněte si program akcí 2013.

 

 

udrzitelny rozvoj_png