SPOLEČENSKÉ AKCE NA VAŠE PŘÁNÍ

Využijte reprezentativní budovu bývalé cihelny nejen k pořádání školení, ale k pořádání různých kulturních a společenských a zábavných akcí. Naše prostory jsou řešeny bezbariérově včetně sociálního zázemí. Budova má výhodnou a strategickou polohu. Leží nedaleko centra Hradce Králové, ale zároveň je obklopena zelení s možností využití venkovního grilu a posezení. K centru náleží dostatečné množství parkovacích míst.

  

 

Firemní večírky

Firemní večírky jsou oblíbeným neformálním setkáním pracovního kolektivu. Využijte možnosti přípravy večírku od naší firmy  jako poděkování za odvedenou práci a příjemné zpestření firemních povinností.

Stylové večírky – Halloween, vánoční večírky, tématické večírky

Připravíme a zorganizujeme stylový večírek podle Vašich představ. Raut, koktejl párty, řízená degustace, večeře se speciálním menu… Zajistíme také doprovodný program. Nemusíte řešit organizační věci, vše zařídíme za Vás!

Konference

Naše školící centrum nabízí pět školicích místností vybavených kompletní infrastrukturou moderních multimediálních systémů, variabilním systémem židlí a stolů, recepci a zázemí pro občerstvení účastníků školení, seminářů a konferencí. Variabilita místností, včetně vybavení a techniky umožňuje přizpůsobit prostory na míru jednotlivým požadavkům. Školicí prostory jsou řešeny bezbariérově včetně sociálního zázemí.

Společenské akce

Chystáte se vyrazit na společenskou akci? Máme pro Vás pár tipů! Naše centrum nabízí několik možností využití volného času k zábavě. Pořádáme jedinečná setkání se zajímavými osobnostmi, plesy, besedy, přednášky a další aktivity.

Svatby

Užijte si svůj den ve velkém stylu! Nabízíme zajištění jedinečné svatby v útulném prostředí našeho centra. Sestavíme svatebního menu dle Vašeho přání, postaráme se o doprovodný program.

Podívejte se na video ze svatby ZDE a nechte se inspirovat.

Fotografie ze svateb si můžete prohlédnout ZDE.

Reference ze svateb si můžete přečíst ZDE.

 

 

 

 Máte pro svou firmu jiné přání? Pojďme ho společně zrealizovat!

info@centrumandragogiky.cz