Rodinné firmy jsou základem každé stabilní ekonomiky. Rodinné podnikání je založené na vysoké odpovědnosti ke svému okolí a respektuje tradice a původní produkty. Investice do těchto typů firem zůstávají v regionech a tvoří tak základní systém jejich obslužnosti. Rodinné firmy jsou kvalitními a stabilními dodavateli.

Centrum andragogiky s.r.o. se díky vlastním zkušenostem z rodinného podnikání zabývá podporou rodinných firem. Dlouhodobě spolupracujeme s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR, momentálně na projektu „Rok rodinného podnikání 2018“.

 AMSP-logo-česky-velke-pruhledne                home_logo_rok_podnikani

Více o nás najdete ZDE.

AMSP ČR připravila na rok 2018 historicky největší mediální zviditelnění rodinného podnikání. I my pravidelně přispíváme do různých rubrik. Naše články si můžete přečíst  ZDE.

Jako rodinná firma jsme se v roce 2014 umístili mezi 10 nejlepšími rodinnými firmami v soutěži Rodinná firma roku. V roce 2016 jsme získali 1. Místo Národní ceny ČR za společenskou zodpovědnost v kategorii Rodinná firma.

Jsme součástí knihy Rodinné podnikání. Fenomén, příležitosti, budoucnost, autorky Naděždy Petrů, kterou vydala Vysoká škola finanční a správní za rok 2020.

V rámci dlouhodobé komunikace s rodinnými firmami vznikl jedinečný program pro rodinné firmy v produktu NEI:

NEI VÝKONNÁ RODINNÁ FIRMA    NEI RODINNÁ FIRMA S DOBRÝMI VZTAHY

 

Prioritní je i vzdělávání v oblasti financí:

FINANCE PRO NEFINANČNÍKY   FINANCE V RUKÁCH MANAŽERA   ÚČETNICTVÍ V RUKÁCH MANAŽERA

 

Akce v rámci projektu Rok rodinných firem 2018: