Loading Events

« všechny akce

 • Tato akce již proběhla.

Efektivní modely post-COVID-19 byznys

24.6.2020 @ 13:00 - 17:00

| 900 Kč bez DPH

PŘIHLÁSIT SE

ZVYŠTE EFEKTIVITU SVÉ VLASTNÍ PRÁCE!

SDÍLEJTE ZKUŠENOSTI S PROFESIONÁLY NA KLUBU ZLEPŠOVÁNÍ®!

Klub zlepšování® vznikl s cílem sdružovat profesionály napříč obory, dávat jim prostor sdílet zkušenosti a umožnit jim společně zlepšovat oblasti, které je nejvíc pálí. Nejedná se o klasická školení, ale o výměnu zkušeností s manažery a profesionály, které mohou být pro Vaši každodenní práci skutečným přínosem. Společně dokážeme více! Pojďme zlepšovat!

„Když všichni mluví o nemožnostech, hledej možnosti.” Tomáš Baťa

KLUB ZLEPŠOVÁNÍ 2

CA_GSK

Nyní na Klub zlepšování zveme:

 • Podnikatele a manažery různých úrovní
 • Pracovníky zodpovědné za zlepšování (a kdo za zlepšování zodpovědný není?)
 • Pracovníky/manažery v rolích, ovlivňujících proces zlepšování (manažeři kvality, koordinátoři zlepšování, personalisté…) – čím více úhlů pohledu tím lépe
 • Zájemce o téma zlepšování benchmarkingu, měření výkonnosti a angažování lidí

 

Březen, duben a část května 2020 pozastavila v některých odvětvích „světa běh“. Restrikcemi a ne vždy vlastní vinou se podniky, firmy a organizace dostaly do rozmanitých situací. Ukázalo se, kdo stojí na hlíněných nohou, kdo má pod sebou skálopevný základ, jak fungují strategie a přístupy, jaké varianty a scénáře mají firmy připravené. Pro následné období z toho vyplývá otázka: „Co zlepšit, protože to v období s COVID-19 nefungovalo nebo se to pokazilo?“ Pojďme na to zaměřit sdílení a diskusi v Klubu zlepšování. Zaměřit a spolehnout se interně a na spolupráci a zlepšování, ne na vnější finanční pomoc.

 

Náměty k diskusi:

 • Jaké podnikatelské modely byly během uplynulých měsíců úspěšné (a proč)
 • Které podnikatelské modely selhaly (a proč)
 • Jaké modely se „nabízí“ a mohly by být efektivní pro přechodné období a překlenutí (možné/pravděpodobné?) krize
 • Co to znamená z hlediska změn a zlepšování
 • Jaké kritické dovednosti, odolnost a procesy je třeba posílit k překlenutí mezer a nedostatků
 • Jak si lze vzájemně pomoci
 • Co může udělat Klub zlepšování, navazující semináře, firemní vzdělávání a workshopy

 

Po skončení diskusní akce máte možnost individuální konzultace ZDARMA. 

 

Medailonek moderátora: Ing. Libor Friedel, MBA

Libor Friedel - Klub zlepšování

Jako konzultant, kouč a lektor podporuje strategickou cestu organizací i jednotlivců. Během kariéry strávil přes 11 000 hodin v přímé práci se zákazníky v komerční, veřejné i školské sféře a pomáhal jim zlepšovat se, (vy)růst, (po)rozumět souvislostem, nastavovat strategie a cíle, implementovat BSC, koncepty excelence v procesech apod. Několik let působil jako ředitel Centra aplikovaného ekonomického výzkumu FaME UTB ve Zlíně. Byl za ČR expertním členem European Cluster Policy Group. Zabýval se problematikou managementu znalostí a intelektuálního kapitálu. 10 let působil jako vedoucí hodnotitel Národní Ceny ČR za kvalitu, stál u zrodu některých benchmarkingových iniciativ (BenchmarkIndex, IMP3rove) a rozjezdu programu zlepšování inovační výkonnosti MSP (IMP3rove) v ČR. Po celou konzultační a lektorskou kariéru od roku 1996 se zabývá a podporuje zákazníky ve strategickým řízením, sebepoznání a lídrovství, které vedou k vyššímu „skóre“ výkonnosti a k excelenci. Prosazuje komplexní přístup a pohled na manažerské výzvy z různých perspektiv. Spolupracoval se stovkami firem v ČR. Kromě organizací se v posledních letech věnuje i individuálnímu koučování. Publikační činnost je součástí jeho CV. Prezentoval na řadě konferencí v ČR i zahraničí (USA, Jižní Afrika, Nizozemí, Itálie atd.) Je spoluautorem knihy o klastrech, pravidelně publikuje články a recenze knih z vydavatelství Management Press v časopise Perspektivy kvality. Spravuje blog na www.liborfriedel.cz. Klub zlepšování moderuje tak, aby v diskusi vznikly výstupy a doporučení, které zúčastnění lidé a firmy mohou dále prakticky využít jak samostatně, tak při spolupráci na vzdělávacích a konzultačních programech s Centrem andragogiky.
ŘEKLI O KLUBU ZLEPŠOVÁNÍ

 

KAPACITA účastníků OMEZENA z důvodů dodržování hygienických pravidel a doporučení.

Podrobnosti

Zahájení:
24.6.2020 13:00
Ukončení:
24.6.2020 17:00
Cena:
900 Kč bez DPH
Rubriky akcí:
, , ,

Pořadatel

Klub zlepšování®
Telefon:
+420 773 695 306
Email:

Místo konání

Školicí centrum Cihelna
K Dolíkám 809/8b Hradec Králové, Královéhradecký kraj 503 11 Česká republika
+ Mapa Google

Pokud máte jakýkoli dotaz nebo konkrétní vzdělávací potřebu, jejíž téma jste zde nenašli, neváhejte nás kontaktovat.

Storno podmínky:

Registrací souhlasíte s následujícími storno poplatky: při odhlášení účastníka 1 – 5 dnů předem účtujeme storno poplatek  100% z ceny příslušné otevřené akce, v případě neodhlášení účtujeme taktéž celou cenu.